Myślisz o coworkingu? Poznaj Working Balance!

WORKING Balance to wyjątkowa butikowa przestrzeń coworkingowa na Wilanowie, umożliwiająca osobom aktywnym przedsiębiorczo sprostanie wyzwaniu, jakim jest praca zdalna. 

To idealne miejsce dla właścicieli mikroprzedsiębiorstw, freelancerów, startupów oraz osób pracujących z domu. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń stwarza warunki do wydajnej pracy w ciszy i skupieniu, ale również nadaje się na organizację spotkań biznesowych, warsztatów, szkoleń, czy eventów. Dzięki społeczności tworzonej w Working Balance indywidualni klienci stają się partnerami do wspólnych biznesów, czują się bardziej zmotywowani do realizacji swoich celów, odnoszą większe sukcesy i szybciej budują swoją pozycję na rynku. Working Balance to nie tylko przestrzeń do  pracy – organizacja biura oparta na idei work – life balance sprzyja zachowaniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki organizacji tematycznych wydarzeń z różnych obszarów biznesu i rozwoju osobistego klienci oraz lokalna społeczność mogą osobiście porozmawiać z zaproszonym gościem i wziąć udział w warsztatach.

– Większość naszych klientów stanowią panowie o umiejętnościach twardych, technologicznych. Ze względu na naszą ciekawą wizualnie przestrzeń, nasze miejsce ściąga dzięki swojej atrakcyjności osoby związane ze środowiskiem artystycznym, które trudnią się organizacją wystaw, produkcją sesji zdjęciowych, nagrywaniem reklam. Zachęcam do śledzenia strony FB WORKING Balance, gdzie informujemy o wydarzeniach, które organizujemy, i wokół których skupiamy społeczność utalentowanych freelancerów – mówi Patrycja Kubiak, manager ROBYG Working Balance.

 

Anna Chodacka
Polecamy

Powiązane Artykuły