Izabela Sikora: Spełnione marzenia zachęcają do dalszego rozwoju!

Izabela Sikora – twórczyni i właścicielka marki SIKORA DIAMONDS. W swej działalności kieruje się najwyższymi standardami. Wierzy również w potęgę samorozwoju oraz w to, że równowaga i motywacja wewnętrzna służą w życiu zawodowym i prywatnym. Zapraszamy do wywiadu.

Proszę przybliżyć czytelniczkom i czytelnikom swoją firmę i markę.

Firma nazywa się SIKORA DIAMONDS IZABELA SIKORA.

W swojej ofercie mamy biżuterię z brylantami, posiadamy najlepsze certyfikaty takie jak IGl (INTERNATIONAL GEMOLOGICAL LABORATORIES), GIA (GEMOLOGICAL INSTITUTE OF AMERICA), IGI (INTERNATIONAL GEMOLOGICAL INSTITUTE).

Skąd pomysł na działalność właśnie w tej, przyznajmy, niełatwej branży z dużą konkurencją?

Od zawsze chciałam mieć biznes, w którym będę się czuć wyjątkowo. To jest mój świat więc nigdy z niego nie zrezygnuję. O konkurencji nawet nie myślę, mam swoich odbiorców, firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna, co mnie bardzo cieszy.

Z jakich dokonań i osiągnięć swojej firmy jest Pani najbardziej dumna?

Miałam zaszczyt być na okładce magazynu biznesu, odbierałam również statuetki za moją pracę i przedsiębiorstwo. Jestem również dumna, że potrafię wszystko dopiąć czyli to, co sobie zaplanuję.

Co Panią motywuje do nowych działań i rozwiązań, co napędza do działania każdego dnia?

Moim zdaniem nie ma nic bardziej motywującego, niż fakt, że coś nam się udało. Owszem, wiele dobra i nauki wynosi się również z popełnianych błędów, ale czerpanie motywacji z porażki, często wymaga od nas szlifowania tej umiejętności. Z sukcesu zaś, cieszymy się mimowolnie. Słucham dużo muzyki, która potrafi pobudzić moją wyobraźnię poprzez nabywanie nowych pomysłów i wtedy się nakręcam do działania.

Motywacja jest tym, czego potrzebujemy, aby móc wstawać każdego dnia i skupiać się na naszych obowiązkach i obranych celach.

Bardzo ważne jest, aby stale być realistą. Motywacja nie karmi się marzeniami o celach dobranych w sposób nierealny. Powinieneś szukać jej w rzeczach, które są możliwe do osiągnięcia. Są to Twoje marzenia. Często nie da się spełnić w jednym kroku, lecz dochodzi się do nich stopniowo.

Na czym chce się Pani skoncentrować zawodowo w 2021?

Obecnie pochłaniam wiedzę z literatury branżowej, w przyszłym roku na pewno chciałabym zacząć ją wykorzystywać. Sprzedaż to ciągła nauka.

Zależy mi również na poszerzeniu usług – będę chciała je wdrożyć na stronie internetowej. Nie tylko biżuteria i brylanty, jak również szpilki dla kobiet. Będę pracować nad luksusowymi ubraniami. Co prawda już zaprojektowałam piękna sukienkę w ubiegłym roku, ale nie trafiła do sklepu. Została uszyta specjalnie dla mnie, zbierałam opinie i wiem, że chciałabym iść w tym kierunku. W ostatnim czasie zaczęłam rozwijać się również w kosmetologii i medycynie estetycznej, mam duże plany, które już realizuję, jednak idę małymi krokami, ale najważniejsze że do przodu.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://sikoradiamonds.com

i https://www.instagram.com/sikora_diamonds_official/

Foto: Materiały własne oraz By Kitana Photography

Materiał powstał w ramach RAPORTU BIZNES SIĘ NIE PODDAJE!

BsnP-1-beztla

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły