Akop Szostak: Skuteczność i zadowolenie

Akop Szostak jest profesjonalnym trenerem personalnym i utytułowanym kulturystą. Tysiącom fanom doradza o metodach treningowych i odpowiedniej diecie. Pragnie dzielić się swoim doświadczeniami z innymi, dlatego też m.in. zostając wykładowcą w Akademii Instruktorów Sportu przekazuje bezcenną wiedzę wszystkim tym, którzy pragną zmienić swoje życie.

Specjalista od właściwego odżywiania w sporcie, jak również w życiu codziennym. Autor licznych artykułów w czasopismach o tematyce fitness i kulturystyka, dotyczących poprawnego odżywiania oraz najskuteczniejszych metod treningowych. Złoty medalista Mistrzostw Europy w kulturystyce klasycznej juniorów, oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata w kulturystyce klasycznej juniorów. Trener medalistów Mistrzostw Polski, Europy i MR Universe w kulturystyce i fitness.

Akop o sobie: „Większość swego czasu skupiam na pracy z ludźmi, zarówno z zawodnikami jak i osobami trenującymi hobbystycznie. Jako trener skupiam się na skuteczności i zadowoleniu klienta oraz poinstruowaniu jak poprawnie wykonuje się ćwiczenia. Ponadto dobieram odpowiednią dietę, adekwatną do ustalonych celów oraz motywuję swoich podopiecznych stosując różne techniki motywacyjne”.

Akop ostatnio podbija świat MMA i ma już swoje pierwsze sukcesy.

Więcej o Akopie znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/AkopSzostakPersonalTrainer

oprac. Agnieszka Słodyczka

Agnieszka Słodyczka
Polecamy

Powiązane Artykuły