Pomysł na biznes: Anna Beck – Piękna linia kobiecości

Anna Beck – właścicielka i twórczyni marki bieliźnianej JUSTBECK, pomagającej kobietom w pokochaniu na nowo swego ciała. Inspirują ją kobiety, ich historie i codzienne doświadczenia. Promiennym uśmiechem przyciąga ludzi a jej głowa jest pełna pomysłów, które szybko realizuje.

 

CO PANI NAJBARDZIEJ LUBI W SWOJEJ PRACY?

Anna Beck JUSTBECK: Największą satysfakcję sprawiają mi moi klienci, ich radość, uśmiech i polecenia naszych produktów. Te wszystkie wspaniałe wiadomości i pozytywne słowa wyrażające wdzięczność za nasze gorsety.

Klientki odzyskują wiarę w siebie, inaczej postrzegają swoje ciało. Od razu po założeniu naszych gorsetów Panie mają kilka – kilkanaście cm mniej.

Czasami latami borykają się z kompleksami, nie umieją poradzić sobie z nagromadzonym tłuszczykiem na brzuchu, przez to często są bardzo krytyczne w stosunku do siebie. My pokazujemy im , że niezależnie od noszonego rozmiaru, mogą czuć się i wyglądać pięknie.

 

CO PANIĄ INSPIRUJE DO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW?

Uwielbiam spędzać dzień w pracy, ciągle realizujemy wiele ciekawych  projektów. Moja praca nie jest monotonna, cały czas coś  się dzieje. Chodzę tam z przyjemnością, a nie z przymusu.

Nie wyobrażam sobie dnia bez czytania książek, one bardzo mnie motywują do realizacji swoich planów. Czytam wiele automotywacyjnych książek, które inspirują mnie do pracy nad sobą. Pokazane są w nich przykłady wielu ludzi, którzy osiągnęli w życiu sukces, dzięki swojej pasji, ciężkiej pracy i wiary w to, że się da coś osiągnąć, pomimo różnych sytuacji życiowych.

Inspirują mnie także porażki i wnioski, jakie jestem w stanie z nich wyciągnąć, uczę się na błędach i staram się wyciągać coś pozytywnego z każdej, nawet niemiłej sytuacji. Tak też powstała moja firma, moja teściowa zwracała mi uwagę, że nie mam talii, że powinnam coś z tym zrobić. Oczywiście było mi przykro, ale zamiast się obrazić, zaczęłam szukać rozwiązania i stąd pojawił się pomysł na znalezienia produktu idealnego na co dzień, który pomoże mi wymodelować brzuch. Zostawiłam pracę w korporacji i podjęłam decyzję, aby otworzyć firmę zajmującą się sprzedażą produktów wyszczuplających. Chciałam pomagać innym kobietom.

Zauważyłam , że życie daje nam codziennie mnóstwo możliwości, wystarczy je dostrzec i wykorzystać w odpowiedni sposób.

GDYBY MIAŁA PANI WYMIENIĆ NAJWIĘKSZĄ MOTYWACJĘ DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU, CO BY TO BYŁO?

Moim mottem życiowym jest robienie codziennie jednej rzeczy, która mnie przeraża 🙂 Dzięki temu pokonuję swoje słabości, mam więcej odwagi, pracuję nad swoją samodyscypliną i jest mi łatwiej realizować swoje plany.

Pozytywne nastawienie do życia ma ogromne znaczenie do realizacji celów, uśmiechem przyciągamy do siebie ludzi, którzy często chcą nam pomagać i przebywać w naszym towarzystwie.

Bardzo duży wpływ według mnie ma też to, kim się otaczamy. Jeśli chcemy się rozwijać, musimy mieć obok  siebie ludzi, którzy nas będą wspierać i wierzyć w nas. Ja wiem, że zawsze mogę liczyć na mojego męża, który zawsze podniesie mnie na duchu w gorszych chwilach.

Unikam toksycznych osób, które wyciągają z nas energię.

Ogromną motywacją jest dla mnie realizacja swoich celów, napędza mnie to do pracy i oczywiście pieniądze, dzięki którym możemy pokazać dzieciom świat, zapewniamy im bezpieczeństwo i lżejsze życie niż to, które my mieliśmy.

Uważam, że wszystkie nasze sukcesy i porażki są następstwem stworzonych przez nas nawyków…

Wierzę w to, że:

„Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzyć, tego potrafi, tego potrafi także dokonać” –  Napoleon Hill.

Po więcej informacji zapraszamy na strony:

https://www.facebook.com/justbeckcompl

https://www.sklep.justbeck.com.pl/

rozmawiała: Dagmara Wójcik – Jędrzejewska

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły