Niemiecka jakość, gotowa do akcji w minutę

Już po minucie ładowania można zabrać się za golenie, a po kolejnych kilku minutach być zadowolonym z rezultatów. Tak działają maszynki Wahl 1900

Już za dwa lata, w 2019, minie stulecie od wynalezienia pierwszej maszynki do strzyżenia przez Leo J. Wahla. Dziś firma Wahl Clipper Corporation siedzibę ma co prawda w USA, ale wciąż znana jest z niemieckiej jakości i innowacji.
Wyrafinowane i wydajne maszynki do strzyżenia Wahl oraz Moser serii 1900 wyróżnia ergonomiczny kształt. Są wyposażone w wiele innowacji, takich jak technologia litowo-jonowa czy wysokiej jakości samoostrzące się ostrza.

PrintZacznijmy od baterii litowej. Już po minucie ładowania pozwala na szybkie golenie lub strzyżenie, działając przez 3 minuty. Po pełnym naładowaniu maszynka będzie działać nawet przez 100 minut, więc z powodzeniem można np. nie brać kabla na urlop. Poziom naładowania baterii jest widoczny na ekranie LCD lub LED, w zależności od modelu.

Liczne nakładki maszynek do strzyżenia Wahl 1900 są idealne do każdego rodzaju cięć i gwarantują doskonałe osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, nowe gamy są wyposażone w zdejmowane ostrza, dla szybkiego i łatwego czyszczenia.

Michał Karaś, redaktor portalu #DzienMezczyzny: Poddałem maszynkę Wahl 1911 ekstremalnemu testowi, tj. goleniu i strzyżeniu przez amatora. Biorąc ją do ręki można poczuć, że to „zabawka dla dużych chłopców” – dobrze wyważona i z masywnymi ostrzami.

Zaskoczenie przychodzi po uruchomieniu, ponieważ działa cicho i jak by jej do twarzy nie przykładać, tnie bardzo dobrze, nie podrażniając skóry. Dzięki sześciu fabrycznym nakładkom można regulować długość włosów i zarostu od 3 do 25 milimetrów lub bez obaw o zacięcia działać bez żadnej nakładki. Obsługa jest w pełni intuicyjna. Jeden przycisk, jasna sygnalizacja stanu baterii i elegancki, oszczędny design.

Sprawdziłem też główną cechę produktu – baterię. Po pełnym rozładowaniu faktycznie wystarczy kilkadziesiąt sekund podpięcia do zasilania, by z powodzeniem się podgolić. I tylko mało wprawna ręka dowodzi, że warto być profesjonalistą, żeby w pełni docenić walory tej maszynki.

Frontal_9in

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły