Michał Karmowski: Odtłuszczoną sylwetkę może mieć każdy!

Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, Srebrnym Medalistą Mistrzostw Europy, a także Finalistą Mistrzostw Świata. Jest członkiem Kadry Narodowej w Kulturystyce oraz pełni rolę międzynarodowego trenera personalnego.

Dzięki bardzo obszernej wiedzy z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka jest uważany za jednego z najbardziej wziętych trenerów personalnych. Oprócz głębokiej analizy fizjologii i upodobań klienta i ułożeniu optymalnego planu treningowego specjalizuje się w kompozycji racjonalnej diety oraz doborze odpowiednich suplementów.

Jest wielkim propagatorem medycyny niekonwencjonalnej i kucharzem specjalistą kuchni dietetycznej, współpracuje z firmą TREC NUTRITION, będąc jednocześnie jej „twarzą”. Jest założycielem i wykładowcą w szkole www.worldsportacademy.eu, która przygotowuje do pracy w zawodzie instruktora sportu i trenera personalnego. Posiada swój kanał na Youtubie, gdzie systematycznie pojawiają się jego filmy. Na swoim fanpage’u pisze: „Najczęściej spotykaną przeze mnie wymówką, dotyczącą spalania tkanki tłuszczowej to: Nie mam genetyki… Jak dla mnie bardzo słaba wymówka, bo można nie mieć genetyki do kulturystyki czy do tego aby być Mistrzem Świata, ale nie do spalania tkanki tłuszczowej! Odsłonięte mięśnie i odtłuszczoną sylwetkę może mieć każdy, ale trzeba w to włożyć trochę wysiłku i zaangażowania!”

Więcej o Michale dowiedzieć się można tutaj: https://www.facebook.com/michal.karmowski oraz na stronie: http://www.michalkarmowski.pl/

oprac. Agnieszka Słodyczka

Agnieszka Słodyczka
Polecamy

Powiązane Artykuły