KOBIETA SUKCESU: Paulina Piliszek: Uwierz w siebie!

Ta Bohaterka Akcji „4 PORY SUKCESU” to nasza pozytywna Wiosna! Jej temperament, pozytywna pewność siebie i optymizm zarażają dobrą energią i sprawiają, że wszystko wokół rozkwita uśmiechem. Kobieta, która wie, że trzeba dużo pracy ze sobą, aby móc powiedzieć: Lubię siebie, jestem z siebie dumna! Paulina Piliszek ma do przekazania naszym Czytelniczkom nie tylko pozytywne wibracje, ale też kilka niezwykle cennych praktycznych rad!

Współwłaścicielka Marki MYONI GROUP Sp. z o.o., zajmującej się nieruchomościami klasy Premium. To syn i mąż inspirują ją do działania i rozwoju a każdy zadowolony klient to znak, że jest właściwą kobietą na właściwym miejscu. Kocha swoją pracę, ludzi z którymi pracuje i uśmiech swojego synka, Michała. 

O swojej pracy mówi:

Uważam, że moja rola nie kończy się wraz z podpisaniem umowy przeniesienia własności a wiem, że dużo deweloperów stosuje taką właśnie zasadę. Klient musi czuć się komfortowo w każdym momencie naszej współpracy, a ja jestem od tego, żeby w tym pomóc.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

Robert Kocjan
Polecamy

Powiązane Artykuły