KOBIETA SUKCESU: Katarzyna Moreno-Szypowska: Cieszę się, że pomagam!

Jak przyznaje, obecnej pewności siebie uczyła się w trakcie swojej drogi na biznesowy szczyt. Dziś może powiedzieć, że jest kobietą spełnioną pod każdym względem. Jest konsekwentna w działaniu i pewna poczynań, których się podejmuje. Najwyższej klasy profesjonalistka, która przyznaje, że radość sprawia jej fakt, iż w swojej pracy zawodowej może pomagać.

Dzięki Katarzynie Moreno-Szypowskiej nasze Czytelniczki zdobędą garść bezcennych porad dotyczących budowania poczucia własnej wartości, ale też zwyczajnego bycia „dobrym człowiekiem”. Bo to równie ważne, jak sukcesy w biznesie. Nasza Bohaterka Akcji „7 WSPANIAŁYCH” jest przekonana, że należy czynić dobro, bo karma zawsze do nas wraca!

Katarzyna Moreno-Szypowska, właścicielka ultranowoczesnej Kliniki Stomatologicznej MORENO, od ponad 13 lat w zawodzie. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu 2006, Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO od 2009 roku) czy Master in Aesthetic Medicine (MSc 2012-2015) – to tylko kilka z jej osiągnięć zawodowych.

O swojej pracy mówi:

Cieszę się, że mam taki zawód, dzięki któremu wiem, jak mogę innym pomóc. Przychodzą do mnie różne osoby z wieloma problemami, nie tylko natury stomatologicznej. Czuję się potrzebna na drodze wielu zmian. Uwielbiam efekty końcowe, cieszą mnie jak dziecko i przeżywam je nie mniej niż pacjenci, gdyż dodają mi skrzydeł.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

Robert Kocjan
Polecamy

Powiązane Artykuły