DIVANI z pomysłem

20 lat doświadczenia, nietuzinkowe idee, radość z pracy dla Klienta i tysiące udanych realizacji. O tym jak stworzyć idealnie urządzone wnętrze, jak rozpoznać, czego potrzebuje klient, i planach rozwojowych DIVANI, opowiada Weronika Sałek, odpowiedzialna za wizerunek marki

Jak wygląda w DIVANI, krok po kroku, praca z klientem?
Weronika Sałek, DIVANI:
Słuchamy potrzeb klienta. Zapoznajemy z ofertą rynku – przedstawiamy dostępne materiały, akcesoria – pokazujemy je na żywo, ponieważ mamy bardzo dobrze wyposażone showroomy. Wszystko można zobaczyć na żywo. Następnie jedziemy do mieszkania czy domu, zbieramy potrzebne wymiary i przygotowujemy projekt w oparciu o preferencje klientów.

Dbamy o to, aby kuchnia poza ładnym wyglądem była też bardzo funkcjonalna. Stawiamy na wygodę użytkowania. Następnie podczas spotkania w showroomie dyskutujemy z klientem nad projektem. Wprowadzamy nieograniczoną liczbę ewentualnych zmian, oczywiście podpowiadając, w oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie, z jakich rozwiązań klient może potencjalnie być zadowolony, a z których nie. Następnym etapem jest wybór materiałów i kolorystyki. Nasze meble produkowane są wyłącznie ze sprawdzonych i najlepszych komponentów. Jakość jest dla nas najważniejsza. Obsługujemy klienta kompleksowo. Podczas spotkań z jednym projektantem, klient oprócz mebli zakupi u nas również blaty, sprzęt AGD a nawet artykuły dekoracyjne (stoły, krzesła, tapety etc.) Wszytko po to, aby zaoszczędzić cenny czas naszych klientów. Kolejnym etapem jest profesjonalny montaż. Doświadczeni montażyści DIVANI dokładają wszelkich starań, aby montaż przebiegł szybko i sprawnie. Ostatnim krokiem przy współpracy z nami jest odbiór i wręczenie prezentu zadowolonemu klientowi (śmiech)

Czy realizujecie zamówienia dla firm czy tylko dla osób prywatnych?
Ponieważ jesteśmy producentem mebli, to realizujemy wszystkie zamówienia. Lubimy wyzwania. Wyposażamy klientów prywatnych, ale mamy również doświadczenie w: apteki, gabinety lekarskie (meble medyczne), sklepy, biura, gabinety SPA. Specjalizujemy się w kuchniach, ale zajmujemy się produkcją również szaf, garderób, mebli sypialnianych i łazienkowych, drzwi etc. Jak już wspomniałam, lubimy wyzwania, dlatego nie stawiamy sobie ograniczeń. Jeżeli tylko coś jest możliwe do wykonania i spełnia warunki jakościowe, to my to wyprodukujemy. Wykonaliśmy do tej pory: drzwi przesuwne z lustrem, które było w dekoracyjnej ramie od obrazu, fronty betonowe (lekkie), fronty stalowe czy obite eko-skórą. Nasze ostatnie wyzwanie to zabudowa RTV z frontami 3D. Już niedługo zdjęcia będą do zobaczenia na naszym fanpage’u na Facebooku. Granice terytorialne również nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Montujemy meble w całej Polscy, ale również i w Sztokholmie, Anglii czy we Włoszech.

Jaki macie „sposób” na klienta, który nie wie, czego chce a oczekuje zadowalających rezultatów?
Przede wszystkim obserwujemy, na co zwraca szczególną uwagę, pokazujemy mu nasze realizacje i słuchamy, czego chce, następnie na tej podstawie wykonujemy projekty. Łączymy wszystko w ładną i efektowną całość.

Z jakimi markami współpracujecie? Dlaczego akurat z tymi?
Jeżeli chodzi o meble to akcesoria niemieckiej firmy Blum. Pracujemy na najwyższych jakościowo modelach. Dajemy na nie dożywotnią gwarancję. W standardzie mamy szuflady z odpornością do 50kg. Lakierowane fronty meblowe są polakierowane po obu stronach, co sprawia, że żywotność takiego frontu przedłuża się do 15 a nawet 20 lat. Jeżeli chodzi o sprzęt AGD to współpracujemy wyłącznie z producentami. Jesteśmy studiem patronackim marki SIEMEMS. W ofercie mamy takie marki jak: SIEMENS, BOSCH, AEG, MIELE, GAGGENAU, ELICA, SMEG czy FALMEC.

Jakie są plany rozwoju DIVANI?
W najbliższej przyszłości będziemy realizować dwa ważne projekty. Pierwszy z nich to biuro projektowe „Strefa architekta 24″. Nie będzie to zwykłe biuro projektowe. Mając na uwadze czas naszych klientów, wpadliśmy na pomysł, żeby w jednym miejscu klient mógł zaprojektować i wykończyć swoją inwestycję. Oprócz tego, że zaprojektujemy całe wnętrza, to jeszcze w jednym miejscu będziemy mieli kilkunastu sprawdzonych producentów od wykończenia wnętrz. Począwszy od ekipy remontowej, idąc przez podłogi, glazury łazienkowe, farby, tapety i na meblach kończąc, a dodatkowo będzie można to zobaczyć już w efekcie końcowym, ponieważ biuro znajduje się w mieszkaniu na warszawskiej woli.

Drugi projekt to showroom w Sztokholmie. Coraz częściej wykonujemy realizacje na rynek szwedzki. Zdobyliśmy tam już grono zadowolonych klientów, którzy stale nas polecają. Wychodząc im na przeciw postanowiliśmy, otworzyć salon i tam.

Meble na wymiar – DIVANI
20 lat tworzenia mebli daje efekty widoczne gołym okiem: zaczynaliśmy, jako mała, rodzinna firma, dziś jesteśmy znanym producentem mebli. Zależy nam na Twoim czasie, dlatego wszystko wykonamy za Ciebie. Zaprojektujemy Twoje wnętrz, wykonamy meble a na koniec je szybko i sprawnie zamontujemy. Wiele lat doświadczenia oraz tysiące zadowolonych klientów daje gwarancję dobrego wyboru!

www.divani.pl

Redakcja Magazynu
Polecamy

Powiązane Artykuły