Campoverde: Relaks gwarantowany

Choć miejsce to jest oddalone od centrum Łodzi jedynie o 12 km, to na próżno szukać tu można miejskiego gwaru. W Campoverde liczy się spokój, cisza i mnóstwo pozytywnej energii, którą czerpać tam można z różnych źródeł. 

Oddając się wędrówkom po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich można zyskać coś, czego nie da się zamienić na żadne pieniądze – relaks w czystej postaci. Warto się tam udać nie tylko na spacer, ale i na weekendowy wypad czy dłuższy pobyt. Zatrzymać się można m.in. w Ośrodku Campoverde, który jest nie tylko świetną bazą wypadową, ale i miejscem, w którym dobrze jest zorganizować konferencję lub szkolenie dla swoich pracowników.

Wygodnie i smacznie

Spokojny sen w tak cichym i zielonym miejscu to zasługa nie tylko otoczenia, ale i pięknych wnętrz Obiektu. Dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie, a także apartamenty z jacuzzi z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości. Dla nich również szef kuchni serwuje pyszne dania typowe zarówno dla kuchni śródziemnomorskiej jak i polskiej. Jest zatem nie tylko wygodnie, ale i smacznie.

4

Konno i na rowerze

Gdy już znudzi nam się spacerowanie, można oddać się innym formom rekreacji. Zdecydowanym atutem Campoverde jest arena jeździecka, na której można spróbować swoich sił w jeździe konnej, ale i obejrzeć pokaz na miarę dawnych westernów. Poza areną, na miejscu jest także stajnia, w której specjaliści czuwają nad zwierzakami.

2

Na terenie Ośrodka niejednokrotnie odbywają się również gry i zabawy, w których uczestniczą grupy znajomych lub pracowników, odpoczywających na obrzeżach Łodzi. Do popularnych zajęć na świeżym powietrzu należy tam również nordic walking, a także jazda na rowerze. Rowery można oczywiście wypożyczyć na miejscu, więc pozostaje nam jedynie zmobilizować siły i wsiąść na ten dwukołowy pojazd.

1

Poza takimi formami aktywności pozostaje nam jeszcze wiele innych atrakcji. Karaoke, pokazy iluzjonistów, pokazy live cooking, gra w bulle, grille, ogniska – to jedynie mała część tego, co może nas spotkać w Campoverde. Zaplecze tego Ośrodka daje naprawdę ogromne możliwości.

Dla zapracowanych

Ośrodek Campoverde to również dobre miejsce do tego, aby spotkać się ze swoimi pracownikami na neutralnym gruncie, zorganizować dla nich konferencje, szkolenie czy też po prostu zintegrować powierzony nam team. Kilka sal konferencyjnych zawierających pełne wyposażenie, a także mniejsze salki, pozwalające na organizację ważnych spotkań biznesowych sprawiają, że każdy znajdzie tam przestrzeń godną uwagi i zaspakajającą jego potrzeby.

3

Nie zapominajmy jednak, że po takich spotkaniach przychodzi czas na odprężenie. A o to najłatwiej na łonie przyrody, wśród zieleni i w ciszy. Cisza i spokój to natomiast domeny Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Więcej na: www.campoverde.pl

Łódź

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły