Bohaterka kampanii La Dolce Vita!: Beata Drzazga

Beata Drzazga – Bohaterka kampanii LA DOLCE VITA! oraz wyjątkowa Mentorka kalendarza charytatywnego na 2022 rok – SIŁA KOBIET! W wywiadach podkreśla, że w pracy przede wszystkim widzi drugiego człowieka.

Twórczyni, prezes i właścicielka BETAMED S.A. – największej firmy medycznej w Polsce oraz prestiżowej kliniki leseroterapii i medycyny estetycznej DRZAZGA CLINIC. Właścicielka Salonu Mody DONO DA SCHEGGIA, założycielka i prowadząca firmy medycznej APOMED, a także właścicielka BETAMED INTERNATIONAL z siedzibą w Las Vegas w USA.

W swojej największej firmie BETAMED S.A. zatrudnia około 3 tys. osób. Firma ma swoje oddziały (ponad 90) w 11 województwach w Polsce. Od 20 lat zajmuje się osobami starszymi, chorymi (w tym również osobami pod respiratorem) w różnym wieku, świadcząc usługi w domach chorych oraz w Klinice.

Beata Drzazga to wyjątkowa osobowość, która poza skutecznym prowadzeniem biznesu wie, jak sprawić, by pacjenci czuli miłość, akceptację i opiekę, a personel dawał im to poczucie.

W wywiadach, między innymi dla SUKCES JEST KOBIETĄ, Beata Drzazga podkreśla na każdym kroku, jak istotni są dla niej pacjenci: – Czuję ogromną miłość do ludzi, którzy mnie otaczają, umiem im współczuć, staram się codziennie pomagać, współodczuwać ich troski, ale i dzielić radości, kiedy zdrowieją, czują się lepiej. Codziennie, kiedy widzę moich pacjentów, staram się być dla nich tą dobrą, pozytywną energią, obdzielać uśmiechem, podnosić na duchu. Skąd mi się to bierze? Myślę, że to leży gdzieś głęboko w sercu. Staram się tego po prostu nie ukrywać – zaznacza Mentorka charytatywnego kalendarza SIŁA KOBIET!

A co nasza Bohaterka myśli na temat samorozwoju i samodoskonalenia? – Uważam, że nie ma na świecie niczego piękniejszego niż człowiek, który chce się uczyć, który stale się rozwija i dąży do tego, by poznawać nowe rzeczy, nabywać nowe umiejętności. Inspiracji jest mnóstwo, mnie najbardziej inspirują ludzie, którzy mnie otaczają. No i kocham ten rozwój, proces uczenia się to pasja. Odkrywanie świata. Ale też stawiam na wiedzę merytoryczną, poszerzam swoje kompetencje w dziedzinie ekonomii, zarządzania, medycyny. Wiedzy nigdy za wiele – podkreśla Bohaterka kampanii LA DOLCE VITA! – Natomiast jedną z rzeczy, których najbardziej nie lubię jest stagnacja. Stanie w miejscu. To niczemu nie służy. Nie przepadam również za podejściem czysto formalnym i tylko służbowym. W BetaMed S.A. nigdy nie jesteśmy tylko w pracy, a pacjent nie jest tylko pacjentem, jest przede wszystkim drugim człowiekiem – wyjaśnia.

Każdy skuteczny i osiągający sukcesy biznes to zespół. I tutaj Beata Drzazga ma swój własny przepis na powodzenie. – Najważniejsze jest to, że moi, nasi, pacjenci są szczęśliwi, a my rzeczywiście zajmujemy się drugim człowiekiem z życzliwością i oddaniem. Nie mogę nie wspomnieć o moim personelu. Cieszę się, że mam ludzi, którzy pracują ze mną od kilkunastu lat, są związani z firmą, szanują się nawzajem, szanują naszych pacjentów. Dobry zespół to gwarancja sukcesu i cieszę się, że taki właśnie sukces jest również moim udziałem – mówi Bohaterka Beata Drzazga.

Fot. Materiały Bohaterki oraz Maciej Grochala/SUKCES JEST KOBIETĄ – zdjęcia z Nowego Jorku w ramach kampanii 7 WSPANIAŁYCH!

Materiał powstał w ramach kampanii LA DOLCE VITA!

Karol Pisarski
Polecamy

Powiązane Artykuły