Backstage #ŁączyNasBiznes: Baker Tilly

Bohaterami kampanii #ŁączyNasBiznes są: Katarzyna Woroszylska, Partner Zarządzająca Baker Tilly Legal Poland oraz Grzegorz Gajda Partner Współzarządzający Baker Tilly Legal Poland.

Baker Tilly Legal Poland to kancelaria prawna, której celem jest zapewnienie obsługi dla przedsiębiorców we wszystkich obszarach ich działalności, oferując dostęp do sieci renomowanych partnerów na całym świecie i przyczyniając się do wzrostu i rozwoju działalności Klientów. Zespół kancelarii tworzą renomowani Eksperci, wyspecjalizowani w transakcjach nieruchomościowych, transakcjach M&A oraz obsługujący wszystkie typy transakcji z kluczowych sektorów gospodarczych. Eksperci posiadają wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie transakcyjne i doradcze, także w doradztwie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, w prawie pracy, prawie korporacyjnym, prawie energetycznym, compliance.

Grzegorz Gajda, Partner z Kancelarii Prawnej Baker Tilly Legal Poland tak mówi o historii firmy: Kancelaria prawna Baker Tilly Legal Poland powstała z potrzeby zapewnienia wsparcia prawnego klientom Baker Tilly International i TPA w Polsce. Transakcje realizowane przez TPA wymagały zbudowania kompetencji prawnych, aby klient mógł uzyskać kompleksowe wsparcie od zespołu, który ze sobą doskonale współpracuje i dzięki temu potrafi lepiej dostrzec potencjał i ryzyka prawne w biznesie klienta.

Chociaż znałem partnerów zarządzających TPA już od wielu lat i wcześniej pracowaliśmy nad wspólnymi projektami, formalnie dołączyłem do Baker Tilly Legal Poland w 2018 r. podejmując się zadania budowy oddziału kancelarii w Poznaniu.

Z satysfakcją muszę przyznać, że od tego czasu udało się stworzyć dynamiczny i efektywny zespół, obsługujący trudne i wymagające projekty, w tym projekty międzynarodowe. Wypracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nam skonsolidować pracę różnych obszarów, tj. podatkowego, finansowego, księgowego, czy właśnie prawnego w sposób stanowiący dla klienta jedną kompleksową usługę, która pozwala mu zająć się prowadzeniem i rozwijaniem jego biznesu.

Materiał zrealizowano w ramach projektu #ŁączyNasBiznes!

REALIZACJA: Grupa Medialna LIFESTYLE

Pomysłodawczyni kampanii, kierowniczka planu – Aneta Zadroga

Dyrektorka marketingu – Magdalena Dzik-Kordas

Dyrektorka projektu – Dagmara Wójcik-Jędrzejewska

Główny fotograf – Maciej Grochala

Reportaż wideo – kamera – Michał Wójcik

Wywiad dokumentalny do materiału wideo – red. Łukasz Frydel

Wywiad audio – red. Michał Karaś

MUA/stylizacja – Wojciech Kozub

Stylizacja fryzur – Pracownia Jaga Hupało: https://www.jagahupalo.pl/

Upominki kosmetyczne dla Bohaterek i Partnerów – Miraculum: https://miraculum.pl/

Pomoc na planie: Przemysław Jędrzejewski

Plany zdjęciowe:

Hotel Moxy Warsaw Praga – https://www.moxywarsawpraga.pl/

Centrum Praskie Koneser – https://koneser.eu/

Marek Nowak

Autor

Marek Nowak

Polecamy

Powiązane Artykuły