Akademia dla Kobiet Sukcesu na WSM

Po raz kolejny „Sukces jest Kobietą” zaprasza na Akademię Wiedzy i Sukcesu. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się w piątek 25 maja 2018 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, która to uczelnia została Partnerem wydarzenia.

Uczestniczki Akademii będą mieć okazję do nabycia m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności firmy, dowiedzą się, jak kreować swój wizerunek, jak obserwować rynek i dostosować do jego potrzeb swój biznes, a także jak zwiększyć sprzedaż i jak budować relacje – te biznesowe i te osobiste.

Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja”, 4. edycja ogólnopolskiego projektu, która była przyczynkiem do realizacji Akademii Wiedzy i Sukcesu to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy.

AKADEMIA-ZAPROSZENIE

– Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu.

– Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsz pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy marki, jak:

Partnerem Głównym pierwszej edycji Akademii w 2018 roku została Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie. Dzięki zaangażowaniu Uczelni, będziemy mieli okazję posłuchać trzech inspirujących wykładów:
* Katarzyna Borowska

K.Borowska
Coach relacji, terapeuta ustawień wg Berta Hellingera, felietonistka. Współzałożycielka portalu dla kobiet www.tebaby.pl. Autorka książki o rozwoju osobistym kobiet „Ta, która idzie”. Bardzo lubi swoje „Babskie życie”.
Temat wykładu: Przywództwo kobiet. Budowanie relacji w życiu osobistym i zawodowy.
Opis wykładu: Dowiesz się m.in. w czym może tkwić przyczyna Twoich niepowodzeń. Jak dotrzeć do jej źródła. Poznasz sposoby i możliwości uzdrawiania relacji byś z odwagą sięgała po to co najlepsze. Wyjdziesz z dużą dawką inspiracji i energii do działania, bo „Babę zesłał Bóg ”

* Joanna Czarnecka

J.Czarnecka
Trenerka, pedagog, terapeuta, coach, trener, mediator, arteterapeuta. Jako coach, trener i terapeuta posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, szkoleń oraz wdrożeń związanych z budowaniem stanu samoświadomości oraz tożsamości osób i zespołów. Jest autorką wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej w złożonych strukturach organizacyjnych.
Temat wykładu: Jak wzmocnić swoją wewnętrzną siłę poprzez metody prowokatywne?
Opis wykładu: Każdej z nas zdarza się mieć słabsze okresy w życiu. Potrzebujemy wtedy zastrzyku silnej i pozytywnej energii, która postawi nas na nogi, da siłę do działania i pokonywania trudności. Jednym ze szczególnie interesujących sposobów osiągania tego celu jest metoda prowokatywna.

* dr Piotr Mikosik

P.Mikosik
Wykładowca zarządzania i dyrektor marketingu w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, trener umiejętności kierowniczych, coach, założyciel studiów podyplomowych dla trenerów i coachów.
Temat wykładu: Coaching w karierze zawodowej i życiu osobistym.
Opis wykładu: Prelekcja o tym czym jest coaching i jakie może on mieć znaczenie w życiu człowieka. Co można zmienić w swoim życiu zawodowym i osobistym dzięki tej metodzie rozwoju.

AKADEMIA-PROGRAM
Program Akademii Wiedzy i Sukcesu 2018: Sukces w Praktyce:

* 9.00-9.45 – rejestracja uczestników
* 9.45-10.00 – otwarcie Akademii przez Panią Annę Chodacką-Penier, współwłaścicielkę GM Lifestyle oraz Władze Uczelni
* 10.00-10.45 – Aneta Zadroga, specjalista ds. mediów i marketingu, wydawca, współwłaścicielka Grupy Medialnej LIFESTYLE – „Jak wykorzystać trendy i mody na rynku startując z własnym biznesem?”
* 10.55-11.40 – Dr Piotr Mikosik, coach, wykładowca WSM – „Coaching w karierze zawodowej i życiu osobistym”
* 11.50-12.35 – Beata Gogulska, coach – „3 sprawdzone techniki na zwiększenie sprzedaży w Twoim biznesie”

PRZERWA 12.35 – 13.15 – aktywna sesja networkingowa

* 13.15-14.00 – Agnieszka Kluczka Consulting, konsultant, coach – „3 kroki
do niezależności finansowej wśród kobiet”
* 14.10-14.55 – Katarzyna Borowska, coach, terapeuta, felietonistka – „Przywództwo kobiet. Budowanie relacji w życiu osobistym i zawodowym”
* 15.05-15.50 – Joanna Czarnecka, coach, trenerka, pedagog, firma Provocare – „Jak wzmocnić swoją wewnętrzną siłę poprzez metody prowokatywne?”
* 15.50-16.00 – wyniki konkursu wizytówkowego i networkingowego, zakończenie Akademii

Karol Pisarski
Polecamy

Powiązane Artykuły