Relacja z imprezy Dni Włoskie w Domotece

W dniach 17–19 maja w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zapanował prawdziwie włoski klimat. Zorganizowano tu „Dni Włoskie”, na które składały się takie wydarzenia jak Prezentacja raportu wzorniczego z iSaloni w Mediolanie oraz Dolce Vita w Domotece.

Dolce Vita_DOMOTEKA (1) Dolce Vita_DOMOTEKA (2)

Sprawdź, jak wiele się działo!

Echa mediolańskich targów iSaloni jeszcze długo nie ucichną, a zaobserwowane na nich trendy wnętrzarskie coraz śmielej będą wkraczać nie tylko do ofert producentów i sklepów, lecz także do naszych domów. Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka wie, że śledzenie pojawiających się tam trendów jest niezbędne do kompletowania aktualnej oferty. Chce dostarczać swoim klientom najświeższych inspiracji.

Dolce Vita_DOMOTEKA (4)

Prezentacja raportu wzorniczego z iSaloni w Mediolanie – 17 maja

Warto wiedzieć, że w Domotece znajdziemy aż 600 marek, z czego ponad 100 pojawiło się na ostatnich targach iSaloni. Dlatego Domoteka zleciła agencji Profundo PR przygotowanie raportu wzorniczego, którego prezentacja była głównym punktem spotkania z architektami i przedstawicielami mediów 17 maja br.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji filmu z targów iSaloni, wzbogaconego komentarzami znanych i cenionych projektantów oraz architektów. Następnie Michał Mazur wraz z Michałem Mrożewskim przedstawili raport wzorniczy, przygotowany przez Profundo PR dla Domoteki po wizycie na targach. Kolejnym punktem programu były rozmowy o Mediolanie Izabeli Gemzały z przedstawicielkami marek NAP (Magda Gąsiorowska), Aksonometria (Agnieszka Piętera) oraz Mebel Rust (Anna Domin) o ich wnioskach i wrażeniach po tegorocznych targach.

W drugiej części wydarzenia odbył się ciekawy panel dyskusyjny pt. „Mediolan z perspektywy…”, podczas którego rozmawialiśmy z przedstawicielami SAW – Pawłem Sokołem (Exitdesign) i Rolandem Stańczykiem (RS Studio Projektowe) oraz innymi, cenionymi architektami i projektantami – Anną Wojczyńską (Vis A Vis), Rafałem Darskim (Pracownia Darski i Breymeyer) oraz Martą Niemywską-Grynasz (Studio Grynasz).

Prezentacja raportu wzorniczego_DOMOTEKA (1) Prezentacja raportu wzorniczego_DOMOTEKA (3)

Dolce Vita w Domotece – 19 maja

Kolejną częścią „Dni Włoskich” było sobotnie wydarzenie Dolce Vita w Domotece. Dorośli dowiedzieli się, co w trendach piszczy (tę wiedzę będą mogli wykorzystać przy remoncie lub dekoracji domów), a dzieci oddały się doskonałej zabawie! Na Dolce Vita w Domotece składały się liczne atrakcje w postaci konkursów z nagrodami, zabaw z elementami nauki języka włoskiego oraz kreatywnych warsztatów. Dodatkowo, można było wziąć udział w programie „Pomagamy urządzać” i skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Prezentacja raportu wzorniczego_DOMOTEKA (4) Prezentacja raportu wzorniczego_DOMOTEKA (7)

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły