Walentynki i Puszcza Białowieska? Czemu nie!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że obiekt naszego wieloletniego Partnera – Hotel Białowieski zaprasza Państwa na Walentynkowy Weekend w Białowieży, z pobytem w wygodnym pokoju, seansem w saunie oraz innymi atrakcjami, przygotowanymi przez Hotel. Szczegóły pakietu opisane są poniżej.

17-19.02.2023

Ten wyjątkowy czas warto spędzić z ukochaną osobą w romantycznej scenerii Puszczy Białowieskiej. Wspólne drinki w jacuzzi, wieczory we dwoje i nastrój, którego długo nie zapomnicie…

W cenie pakietu znajdą Państwo:

– Dwa noclegi w komfortowych pokojach typu Komfort &Bussiness

– Dwa śniadania obfitujące m.in. w wyroby z własnej wędzarni, rewelacyjne własne wędliny i specjalne dania dla dzieci: racuszki, placki, gofry, naleśniczki

– Obiadokolacja w dniu 17.02.2023 r. w formie biesiady regionalnej w podgrzewanej wiacie ogniskowej, z występem lokalnego akordeonisty. W trakcie biesiady livecooking – pokaz smażenia blinów z mąki gryczanej oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Dla dorosłych – aromatyczny grzaniec z wina gratis!

– Romantyczna kolacja w dniu 18.02.2023 r.- wyśmienita kolacja w blasku świec połączona z Balem Walentynkowym z animacją DJ’a. Walentynkowy prezent SPA dla każdej zakochanej Pary.

– Rozgrzewające seanse naparzania w saunie suchej połączone z degustacją mrożonych owoców. Codziennie o godz. 21:00.

– Aromatyczne rytuały w saunie parowej połączone z peelingiem solnym. Codziennie o godz. 18:00.

– Voucher na kwotę 30 zł do SPA do wykorzystania podczas pobytu w naszym Hotelu (1 Voucher dla każdej osoby dorosłej)

– Nieograniczony dostęp do kompleksu basenowego i strefy saun, największy i najdłużej otwarty kompleks basenowy w Białowieży – czynny codziennie w godz. 9:00 -22:00.

– Rewelacyjne jacuzzi „pod gwiazdami” jacuzzi zewnętrzne z cieplutką wodą i widokiem na zaśnieżoną Białowieżę

– Prosecco i Craftbeer Bar bezpośrednio na hali basenowej – drinki, prosecco, napoje, piwo rzemieślnicze z własnego Browaru.

Szczegóły pakietu znajdują się TUTAJ!

Edyta Nowicka
Polecamy

Powiązane Artykuły