Sukces Jest Kobietą: Żaneta Żywiałkowska

Żaneta Żywiałkowska to kolejna Bohaterka naszej trzeciej już edycji projektu „Akademia Mistrzyń”, której sylwetkę zawodową dziś z ogromną przyjemnością przedstawiamy. Założycielka Akademii Makijażu Permanentnego, Magister kosmetologii estetycznej, pedagogiki, trener, prelegent na konferencjach mikropigmentacji w kraju i za granicą.

Wielokrotnie nagradzana na skalę międzynarodową – Mistrzyni Makijażu Permanentnego. Wyróżniona jako lider kosmetologii estetycznej. Makijaż permanentny jest jej największą pasją.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie, którym chętnie dzieli się na swoich szkoleniach oraz warsztatach. Pasjonuje ją przekazywanie wiedzy i piękno, które ma w sobie każdy człowiek. W branży beauty działa już od ponad 10 lat. Jej doświadczenie przyniosło wiele nagród, także tych międzynarodowych. Profesjonalny makijaż permanentny to swoisty artyzm i wyczucie estetyki.

Praca Pani Żanety Żywiałkowskiej jest jej największą pasją, którą z ogromną satysfakcją dzieli się z innymi. Wciąż pogłębia wiedzę oraz wyszukuje nowe techniki, zdobywając nowe umiejętności w pigmentacji. Wierzy, że nieustanne doskonalenie swojego warsztatu pracy jest gwarantem sukcesu.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://permanentna.eu/

https://www.facebook.com/pmzaneta

https://pmu-online.com/

Autorką zdjęć jest Kitana Beker

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły