Przez internet do łóżka

Internet to nie tylko miejsce spotkań z potencjalnymi kochankami, ale i strefa, w której chętniej mówimy o swoich problemach seksualnych. W sieci nie brakuje wpisów m.in. o tym, z kim zdradzamy i gdzie to robimy

Sieć to miejsce, w którym każdy jest w stanie znaleźć bratnią duszę. Nic zatem dziwnego w tym, że co czwarty internauta korzysta z sieci w celu nawiązywania nowych znajomości i kontaktów. Zazwyczaj na te nowe kontakty stawiają mężczyźni, którzy tym samym dążą do zbliżeń. Co czwarty Polak poszukujący znajomości przez Internet uprawiał później seks z poznaną w sieci osobą.

Mimo, że to mężczyźni najczęściej szukają kontaktów internecie to panie zdecydowanie chętniej przyznają się tam do nich przyznają To one opublikowały zdecydowanie więcej wpisów na ten temat na forach. Najczęściej targane wyrzutami sumienia szukają wsparcia i porad. Nie boją się przy tym ujawniać pikantnych szczegółów, co zwykle spotyka się z falą krytyki ze strony innych pań.

Mężczyźni nie piszą aż tak często o zdradach jak kobiety, a ich wpisy są zdecydowanie bardziej zdawkowe. Panowie, w przeciwieństwie do kobiet nie szukają też pomocy. Jak wynika z treści wpisów internetowych – przedstawiciele obu płci najczęściej zdradzają podczas imprez zakrapianych alkoholem. Co ciekawe, kobiety częściej zdradzają partnerów ze znajomymi mężczyznami, natomiast panowie nie potrzebują do zdrady żadnej zażyłości z kobietą, robią to najczęściej z przypadkową osobą. Dodatkowo mężczyźni chętniej niż kobiety zdradzają z osobami tej samej płci (5% wpisów), a wśród pań opisywane homoseksualne zdrady stanowią poniżej 1% wyznań.

Kobiety, dopóki nie są żonami, zdradzają zdecydowanie częściej. O tego typu zdradach pisze w internecie 65% pań. Do zdrady męża przyznaje się w sieci z kolei 35% pań. A to oznacza, że po ślubie starają się bardziej doceniać wartości rodzinne. Dla mężczyzn rodzaj relacji z partnerką nie ma większego znaczenia – 51% publikacji stanowiły wpisy mężów, a 49% wpisy panów żyjących w nieformalnych związkach.

Panom zdecydowanie łatwiej przychodzi również przyznanie, że rolą kobiet jest zaspokajanie ich potrzeb seksualnych. Stąd też być może łatwość w nawiązywaniu przez nich nowych relacji, które opierają się wyłącznie na seksie.

Źródło: IQS

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły