Polecamy Dzień Teatru Publicznego 2020

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego Mazowiecki Teatr Muzyczny obchodzi inaczej. Nie spotka się osobiście z Widzami w murach Teatru, ale pomimo wszystko zaprasza na wspólne świętowanie tego dnia on-line. Na tę okazję przygotował specjalną odsłonę spektaklu muzycznego „Jak się kochamy
w domu?”.

To trzy historie o nas. O potrzebie i pragnieniu bliskości, o nieuniknionym poczuciu samotności. Dwóch biegunach, które się przyciągają i odpychają. To ponadczasowa, wielowymiarowa historia o budowaniu i rozpadzie relacji między ludźmi. To historia o miłości.

Przez cztery dni, począwszy od 18 maja, na profilu Teatru zaprezentowany zostanie niepublikowany wcześniej materiał, przygotowany, aby wspólnie uczcić tegoroczny Dzień Teatru Publicznego.


Bez widowni, ale razem.

Zapraszamy i do zobaczenia na www.facebook.com/MTeatr

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

libretto: Klaudia Paź

teksty piosenek: Kamil Banasiak

muzyka: Urszula Borkowska

reżyseria: Izabella Bukowska-Chądzyńska

scenografia i kostiumy: Agata Skajster
reżyseria światła: Jędrzej Skajster

obsada:
Izabella Bukowska-Chądzyńska / Lidia Sadowa, Marta Kurzak, Marta Wiejak, Adrian Brząkała, Paweł Ciołkosz / Marcin Kwaśny, Robert Kudelski.

Edyta Nowicka
Polecamy

Powiązane Artykuły