Najlepsze materiały ekspertów podatkowych w darmowym e-booku już dostępne!

Autorkami eksperckich materiałów w e-booku są specjalistki z 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.:
  • Beata Hudziak, partner zarządzający, doradca podatkowy;
  • Izabela Kasperkowiak, biegły rewident;
  • Iwona Jacieczko, doradca podatkowy;
  • Magdalena Mucha, doradca podatkowy;
  • Izabela Wieczorkowska, doradca.

E-book „Akademia Podatków 8Tax: Profesjonalny koktajl wiedzy podatkowej” składa się z 3 części. Każdy rozdział porusza inne zagadnienia. Oto pełna lista eksperckich artykułów:

8tax-rozdzial1

8tax-rozdzial2

rozdzial-3a2

Beata Hudziak, partner zarządzający i doradca podatkowy 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o. przyznaje, że dzielenie się wiedzą z zakresu podatków to jedna z misji firmy 8Tax. – Wiem, że moim celem jest dzielenie się wiedzą, bo to moja pasja, zaś sensem pomaganie innym – podkreśla Hudziak.

Moim celem było zbudowanie firmy, która połączy w sobie dobre cechy struktur korporacyjnych z cechami firmy typowo partnerskiej, której celem samym w sobie będzie dzielenie się wiedzą o podatkach, pomysłami i pomaganie tym, którzy albo popełnili błędy i się pogubili albo są niesprawiedliwie oskarżani o popełnienie tych błędów przez urzędy skarbowe. To było około pięć lat temu. Nie powiem, że było łatwo. (…) Na przestrzeni tych 5 lat wypracowaliśmy wartości, którymi się kierujemy. Dzisiaj każdy z członków zespołu 8Tax wie, że naszym celem jest pomoc osobie, czy firmie, którą ta osoba reprezentuje. Nauczyłam się, że gdy klient przychodzi do nas po pomoc, to wierzy w nas. Wierzy, że uda nam się dane zagadnienie rozwiązać, a skoro wierzy w nas klient, to my tym bardziej musimy wierzyć w siebie.

Niniejszy e-book reprezentuje ideę dzielenia się wiedzą o podatkach, która jest jedną z najważniejszych wartości w 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.

UWAGA! Pobierz darmowy e-book 8Tax Doradztwo Podatkowe sp. z o.o.

Anna Chodacka
Polecamy

Powiązane Artykuły