Marcin Woźniak: Sound Team – to brzmi dumnie!

Marcin Woźniak, Dyrektor Generalny Sound Garden Airport Hotel w Warszawie to kolejny Bohater cyklu „Biznes się nie poddaje”. Dziś opowie naszym Czytelnikom i Czytelniczkom o zarządzaniu hotelem i marką przy zmieniających się okolicznościach prowadzenia biznesu oraz o tym, dlaczego warto odwiedzić Hotel już po ukończonym remoncie. Zapraszamy do lektury i do pobytu!

Co Państwa Goście najbardziej sobie cenią i chwalą w Państwa obiekcie?

Sound Team to nasza duma. Zadowoleni – zatem zmotywowani Pracownicy hotelu to klucz do sukcesu. Praca w hotelu musi być frajdą dla personelu, ta radość spontanicznie przenosi się na Gości.

Goście lubią też koncept pokoi, my nazywamy go SMART, są to kompaktowe pokoje z doskonałym Internetem czy sterowaniem oświetleniem w zasięgu ręki. Także bogata oferta śniadania jest naszym dużym atutem oraz już słynne już Ladies Floor.

W tej chwili ostrożności nigdy dosyć – jakie środki bezpieczeństwa Państwo podjęli i podejmują?

Postępujemy zgodnie z zaleceniami GIS, recepcję wyposażyliśmy w ochronną ściankę, powierzchnie ogólnodostępne w środki odkażające ręce. Edukujemy pracowników, jak zachować się odpowiedzialnie.

Jakie udogodnienia są u Państwa dostępne? Co się zmieniło po remoncie?

Remont w całkowity sposób zmienił funkcjonalny aspekt hotelu. Powstało piękne lobby z designerskim „pazurem”. Drewniane elementy, delikatne kolory zieleni i miedzi, miękkie wykładziny i wygodne meble, wprowadziły nowy standard.

Stworzyliśmy bogato wyposażony bar, otoczony 250 metrową powierzchnią ogólnodostępną. Dotychczasowy hotel transferowy, nakierowany na Gościa biznesowego, zyskał nowe oblicze, otwarte na gości odwiedzających Warszawę i lokalnych mieszkańców dzielnicy.

Na zakończenie optymistyczny wątek. Czego życzą Państwo swoim obecnym i przyszłym Gościom?

Chcielibyśmy powrócić do normalności, choć prawdopodobnie świat w 2020 zmienił się na zawsze. Mamy nadzieję, że naturalna potrzeba spotykania się, nawiązywanie znajomości w większych skupiskach ludzi, znowu będą możliwe.

Po więcej informacji o działalności hotelu zapraszamy na stronę internetową: https://www.soundgardenhotel.pl/

Fot. Marcina: Jarosław Balcar

Fot. Materiały hotelu

AKADEMIA-MISTRZOW-LOGO-SHARP

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły