Królewski Ogród Światła w Wilanowie

Wilanowski ogród króla Jana III ponownie rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł! Już w sobotę 24 października otwieramy najjaśniejsze i najcieplejsze miejsce w Warszawie. Odwiedź Wilanów po zmroku i poczuj niesamowity klimat Królewskiego Ogrodu Światła!
Mapping_pałac_Marcin_Mastykarz
Królewski Ogród Światła to jesienno-zimowa wystawa, która rozświetla ogród przy pałacu w Wilanowie. Tysiące kolorowych diod ułożone są w taki sposób, aby oddawały barokowe wzory i kształty roślin. To propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!

Udaj się na spacer po Magicznym Ogrodzie Króla, w którym rośliny są większe niż ludzie. Obejrzyj niezwykły pokaz w Ogrodzie Wyobraźni, który rozświetla się w rytm muzyki klasycznej. Wsiądź do królewskiej karocy i zrób sobie zdjęcie na Złotym Dziedzińcu. Zobacz mapping wyświetlany na fasadzie pałacu, pod wpływem którego poszczególne elementy dekoracji ożywają!

W sobotę 24 października odbędzie się premierowy pokaz mappingu „Bajka o królewskiej wydrze”.
To trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk. W atrakcyjny sposób opowiada historię oswojonej wydry będącej ulubieńcem króla Jana III.

ogród_wyobraźni_4_Marcin_Mastykarz

DATY I GODZINY OTWARCIA KRÓLEWSKIEGO OGRODU ŚWIATŁA:
24 października 2015 – 13 marca 2016 – godz. 16.00–21.00, ostatnie wejście: godz. 20.40.

DATY I GODZINY MAPPINGÓW: wszystkie soboty, godz. 17.30, 18.30, 19.30, 20.30

BILETY: 10 zł – bilet pełny, 5 zł – bilet ulgowy, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.
Złoty_Dziedziniec_11_Marcin_Mastykarz
Bilety można kupić:
•    przed wejściem na wystawę
•    przez internet: www.bilety.wilanow-palac.pl

Bilet obejmuje zwiedzanie wszystkich ekspozycji wchodzących w skład Królewskiego Ogrodu Światła, tj. Magicznego Ogrodu Króla, Ogrodu Wyobraźni i Złotego Dziedzińca. W soboty w cenie biletu dodatkowo są pokazy mappingów.

Złoty_Dziedziniec_kareta_1_Marcin_Mastykarz

Redakcja Magazynu
Polecamy

Powiązane Artykuły