Julia Maciuszek: piękno FIT w świecie polskiego show-biznesu

Julia Maciuszek znana jest jako uczestniczka programów „Top Model” oraz „Wyspa przetrwania”. Była też gwiazdą jednego z odcinków „Anna Powierza za kierownicą Ssangyong”. Jej pasją jest jednak akrobatyka sportowa i artystyczna.

Taniec na szarfie, skoki na batucie i na ścieżce – to dziedziny artystycznego sportu, w których Julia Maciuszek czuje się najlepiej. Żeby móc bezpiecznie uprawiać akrobatykę potrzebne są odpowiednie stroje, które nie krępują ruchów i przede wszystkim nie mają odstających elementów, które mogłyby zahaczyć np. jakiś stały element scenografii. Swoje umiejętności Julka prezentowała, m.in. w największym na świecie francuskim kabarecie Le plus grand cabaret du monde w Paryżu z teatrem sztuki ruchu Ocelot.

Gwiazda długo szukała odpowiednich strojów, które będą podkreślać jej idealnie wyrzeźbioną sylwetkę, pasować do występów oraz sprawdzać się w każdych warunkach.

W międzyczasie zgłosiła się do niej uznana marka produkująca odzież sportową i zaproponowała współpracę. – Bez wahania zgodziłam się zostać twarzą Under Armour. Ich stroje są idealne dla czynności, które wykonuję. Doskonale przylegają do ciała i nie krępują ruchów, dzięki czemu pewnie czuję się, zarówno na ziemi, jak i w powietrzu – opowiada w rozmowie z nami Julia. Sport dla niej to całe życie.

Na treningi poświęca naprawdę dużo czasu i nie oszukuje, bo patrząc na jej zgrabne ciało trudno doszukać się w nim grama tłuszczu. – Trenuję pięć razy w tygodniu po dwie godziny. Sprawia mi to ogromną radość. Każdego dnia dążę do perfekcji. W sporcie staram się dawać z siebie wszystko – mówi Maciuszek.

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły