Eduvision: Finanse to nie problem

Któż z nas nie chciałby być biznesmenem, który nie musi się martwić o finanse i doskonale wie, skąd bierze się niezależność finansowa. Są jednak metody i zasady, które warto poznać zanim wkroczymy w świat biznesu i zdecydujemy się na kolejne kroki oraz zmiany w kwestii działania własnej firmy. 

Sam pomysł na biznes i żyłka do interesów może nie wystarczyć, żeby wraz ze swoją firmą czuć się stabilnie na rynku. Aby piąć się do góry i mierzyć z kolejnymi możliwościami, warto również dowiedzieć się więcej na temat kwestii finansowych i samego prowadzenia działalności gospodarczej. W czym tkwi sekret biznesów skrojonych na miarę? To kwestia odpowiedniego przygotowania!

finanse na 521

Wiedza przede wszystkim

Podstawą prowadzenia własnej firmy jest odpowiednie zarządzanie finansami. Tu z pomocą przychodzi nam edukacja finansowa, która odbywa się na wielu poziomach i płaszczyznach. Takiej edukacji finansowej podjęła się m.in. firma Eduvision, która nieustannie kształci przedsiębiorców i podsuwa im kolejne pomysły na to, aby ich biznes prężnie się rozwijał.

Pomysły te można poznać m.in. podczas organizowanego przez nich Forum Finansowego, gdzie bezpłatnie, w trakcie 90 minut można zgłębić tajniki związane z odpowiednim zarządzaniem swoimi finansami. Można również skorzystać z dłuższego, bo trwającego cały dzień szkolenia, które połączone jest z analizą finansową firmy, a więc tzw. Treningu Rentiera.

finanse na 5

Szkolenia z efektami

Eduvision organizuje również profesjonalne, całodniowe szkolenia w grupach. Podczas nich uczestnicy otrzymują przede wszystkim mnóstwo praktycznej wiedzy, z której mogą korzystać na co dzień. – Szkolenie „Finanse na 5” to program 5 kroków do budowania niezależności finansowej w warunkach polskich. Każdy z uczestników po szkoleniu ma do dyspozycji godzinną konsultację, podczas której ustalamy pierwsze kroki w ich działaniu. Często po takiej konsultacji podejmujemy indywidualną współpracę i określamy zadania i cele do realizacji ich niezależności finansowej – zauważa Krzysztof Maszota, autor szkolenia, a także prezes i współwłaściciel firmy Eduvision.

WKF_7812

– „Finanse na 5” jest genialnym rozwiązaniem, autorskim szkoleniem Krzysztofa Maszoty, który już niedługo będzie trenerem numer 1 jeśli chodzi o edukację finansową w Polsce. To szkolenie pokazuje, że musimy zainteresować się własnymi finansami, zrozumieć skąd się to wszystko bierze i zatroszczyć się o własne dochody. Szkolenie finanse na 5 pozwoli wyjaśnić wam ze już dzisiaj należy wziąć przyszłość w swoje ręce i zadbać o swoje dodatkowe dochody – dodaje Dorota Bracha, współwłaścicielka Eduvision.

Podczas tych spotkań uczestnicy poznają m.in. złote zasady edukacji finansowej czy skuteczne metody budowania majątku. Mogą również dowiedzieć się więcej o czterech fundamentach budowania niezależności finansowej czy modelach budowania dochodów pasywnych. Najważniejsze jest jednak to, że uczą się budować firmę, która będzie przynosiła oczekiwane korzyści.

Materiał przygotowany we współpracy z www.eduvision24.pl
Więcej na: https://www.youtube.com/watch?v=h8jGPwTSRrI

Eduvision

logo finanse na 5

 

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły