Do projektu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE dołączyła epaka.pl

Sieć epaka.pl dołączyła właśnie do niezwykłego projektu łączącego nasz portal z magazynem SUKCES JEST KOBIETĄ, projektu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE! W jakiej roli? Tego dowiecie się z materiału, który opublikujemy jutro! Tymczasem, oto garść informacji o firmie.

Sieć epaka.pl powstała w 2010 roku. – Nasza działalność od samego początku ukierunkowana była na swobodny dostęp do usług kurierskich. Działamy na dwóch płaszczyznach: w Internecie, gdzie posiadamy rozbudowaną platformę do zamawiania kuriera www.epaka.pl oraz stacjonarnie.

W chwili obecnej epaka.pl to 3 placówki własne oraz ponad 250 placówek franczyzowych w różnych miastach Polski, które oferują klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom dostęp do pełnego wachlarza usług kurierskich krajowych i zagranicznych – mówią przedstawiciele firmy.

Zarówno na naszej platformie www.epaka.pl , jak w punktach nadań przesyłek kurierskich epaka.pl zapewniamy atrakcyjną ofertę wysyłki kopert, paczek i palet na terenie całego kraju i świata, które realizujemy we współpracy między innymi z firmami DHL, DPD, InPost, Fedex, GLS, UPS, Meest, Ambro Logistics, FedEx Lotniczy, UPS, GLS. Mamy również sprawnie działający Dział Spedycji, który szybko wyceni i zorganizuje transport niestandardowych przesyłek.

Poniżej epaka.pl w liczbach:

– 11 lat na rynku

– 250 placówek stacjonarnych

– 15 firm kurierskich w jednym miejscu

– 30 milionów wysłanych paczek

Robert Kocjan
Polecamy

Powiązane Artykuły