Darmowy ebook o Wybitnych Polkach

Kilka miesięcy pracy nad projektem „100 Wybitnych Polek na 100-lecie Wolnej Polski było dla całego mojego zespołu wspaniałą zawodową przygodą.

Mamy tu Kobiety, które zapisały się w naszej historii, osiągały wielkie sukcesy na wszelkich możliwych polach. Mam też współczesne Bohaterki kilkadziesiąt Kobiet z całej Polski, doświadczonych, z sukcesami i porażkami, które przekuły na sukces i takich, które dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem – to Bohaterki części drugiej Raportu, który przekazujemy Wam dla inspiracji i motywacji.

Ten projekt był mi bliski od momentu pomysłu. Dzięki pracy całego zespołu powstała publikacja, która nie jest rankingiem, podsumowaniem, listą zestawiającą jedynie zera na firmowych kontach Bohaterek, a która pokazuje rzeczywistą twarz Kobiet, które stoją za dużymi i małymi firmami. Które radzą sobie w często brutalnym świecie biznesu tak samo doskonale, jak mężczyźni, z którymi zawsze są zestawiane. Które mają własne marzenia, rodziny, upór i siłę do przetrwania każdej zawodowej sytuacji.

Dziękuję każdej Bohaterce tego raportu, za czas i serce włożone w ten projekt.

Dziękuję również wspaniałemu, nie tylko Kobiecemu Zespołowi Grupy Medialnej Lifestyle, który spędził kilka miesięcy po to, by tą publikacją zainspirować
tysiące Czytelniczek i powiedzieć im: „Myślicie o własnym biznesie? Spróbujcie, przecież Polki potrafią!”

Inspirującej lektury!

RAPORT DO POBRANIA ZA DARMO ZNAJDZIECIE W TYM LINKU oraz po kliknięciu na każde z poniższych zdjęć!

Redakcja Magazynu
Polecamy

Powiązane Artykuły