Biznesowy raj

Na biznesowej mapie Polski ten obiekt zdecydowanie się odznacza. Mowa tu nie tylko o wyróżniających go nagrodach, potwierdzających jakość wykonywanych usług, ale i pięknych wnętrzach oraz wielu możliwościach organizacyjnych, które doceniają osoby przygotowujące szkolenia czy konferencje.

Znalezienie drugiego takiego miejsca wcale nie jest proste. W Hotelu Rzeszów jednocześnie może się odbywać nawet kilkanaście konferencji czy szkoleń. Uczestnicy każdego z nich nie będą mogli natomiast narzekać na standard dostępnej sali czy zaplecze techniczne.

Dla każdego coś dobrego

Wielofunkcyjne sale dostosowane do oczekiwań klientów oraz profesjonalna obsługa poszczególnych eventów sprawia, że miejsce to zostało już wielokrotnie wyróżniane jako jeden z najlepszych obiektów konferencyjnych w Polsce. Trudno się dziwić, dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom logistycznym miejsce to jest odpowiednie nawet dla 2500 uczestników szkoleń czy innych wydarzeń. I to w tym samym czasie. To właściwie jedyna taka lokalizacja na Podkarpaciu.

_DSC0469

Restauracja – miejsce spotkań

Poza imponującymi salami konferencyjnymi dostępna jest również niezwykle klimatyczna Restauracja Oranżeria. Znajdująca się w tym samym obiekcie, na drugim piętrze hotelu Oranżeria to idealne miejsce na spotkania, popołudniową kawę z partnerami biznesowymi czy też wieczornego drinka w gronie znajomych.

019

Relaks lub… aktywny relaks!

Po intensywnym dniu, pełnym zawodowych zmagań przychodzi też czas na odprężenie. Możemy go zaznać bez wychodzenia z obiektu. Na tych, którzy wolą aktywny wypoczynek czeka profesjonalny klub fitness. Ci, którzy wolą z kolei skosztować prawdziwego relaksu lub zamówić sobie niezwykle odprężający masaż powinni udać się do Salon DAY SPA.

Wszystko to dzieje się w Hotelu Rzeszów. Miejscu, które już od lat doceniają Goście z całej Polski, ale i z innych krajów. Każdy, kto troszczy się o to, aby przygotowywany przez niego event miał odpowiedni wydźwięk i charakter z pewnością powinien zajrzeć do Rzeszowa i mieszczącego się w nim hotelu pełnego pozytywnych niespodzianek.

Wymarzone wesele, cateringi oraz wszelkie imprezy okolicznościowe

Cieszyć się smakiem potraw Restauracji Oranżeria mogą Państwo również w swoim domu lub firmie!  Idziemy wraz z nowymi trendami kulinarnymi – oferujemy bufety oraz catering w formie finger food, czyli jednoporcjowych kęsów. Przybierają one efektowną formę, która cieszy zarówno oczy jak i podniebienie.
Forma finger food wspaniale prezentuje się na przyjęciach koktajlowych oraz bankietach biznesowych.

Organizacja eventów to dla nas coś więcej niż zwykła praca. To pasja tworzenia z nagrodą, którą są uśmiechy gości imprez. Dlatego możecie Państwo oczekiwać od nas pełnego zaangażowania i obsługi od A do Z. Bez względu na ich skalę oraz charakter, dopasowujemy nasze usługi do oczekiwań Klientów. Naszym celem jest, aby imprezy plenerowe oraz inne eventy nabrały wyjątkowej oprawy i dla gości pozostały niezapomnianym przeżyciem. Właśnie dlatego zawsze starannie dobieramy menu do okazji, a nasza obsługa sprawia, że ostateczny efekt sprostał Waszym oczekiwaniom.

Dane teleadresowe:

HOTEL RZESZÓW
Al. J. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów

RECEPCJA
Tel.: +48 17 777 10 10
Fax.: +48 17 777 10 13
E-mail: recepcja@hotelrzeszow.com.pl

RESTAURACJA
Tel.: +48 17 777 10 15
E-mail: restauracja@hotelrzeszow.com.pl

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły