Biznes kobiecym okiem: Piękno to efekt tego, co czynimy

Kobieta, która udowadnia, że piękno zewnętrzne może być odbiciem wewnętrznego dobra, życzliwości i szczerego zachwytu światem. Niezwykła młoda Mama, która swoje doświadczenia przekuła w skuteczny biznes. Wie, że aby osiągnąć sukces, trzeba poznać również smak porażek i rozczarowań – Anna Beck!

Właścicielka i twórczyni marki bieliźnianej JUST BECK, pomagającej kobietom w pokochaniu na nowo swego ciała. Inspirują ją kobiety, ich historie i codzienne doświadczenia. 

Każda kobieta zasługuje na luksus dobrego samopoczucia. Każda kobieta ma prawo do szczęścia. Każda kobieta jest wyjątkowa. Te trzy wytyczne stanowią ideologię Just Beck. Firmy tworzącej produkty, których misją jest pomoc kobietom w walce z codziennością i własnymi kompleksami oraz motywacją w dążeniu do szczuplejszej sylwetki. Gorsety i body Just Beck to błyskawiczny efekt oraz świetny wygląd z zachowaniem dyskrecji i poczucia komfortu. To spełnienie Twoich marzeń!

W ramach projektu SIEDEM WSPANIAŁYCH odbyły się realizacje wideowywiadów z naszymi Bohaterkami. Efekty już niebawem – po premierze 6. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ!

O makijaż zadbała Ania Owens, utalentowana modelka i utytułowana makijażystka

https://www.facebook.com/AnnBGMakeUpArtist/

Instagram – @ann_bg_onlyone

 

Piękne fryzury wyczarowali Daria Szabat i Krystian Samborek z warszawskiego salonu Maniewski https://maniewski.pl/.

Zdjęciami i materiałem wideo zajął się Franek Mazur, nasz ceniony i szeroko nagradzany fotograf https://www.facebook.com/go2picture/.

Za zdjęcia z backstage’u odpowiadał młody talent fotograficzny – Michał Wójcik https://www.facebook.com/profile.php?id=100000845740609.

Nagrania odbyły się w gościnnych wnętrzach przestrzeni co-workingowej Working Balance w Wilanowie.

Sala konferencyjna New York

Recepcja Working Balance

Working Balance, ROBYG Business Center, Al. Rzeczpospolitej 1, 02-972 Warszawa (bud. ROBYG Business Center, wejście A, piętro II), kontakt: wilanow@working-balance.com, www.working-balance.com.

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły