Biznes i relaks w jednym pakiecie!

Czy pracę można połączyć z odpoczynkiem? Hotel Afrodyta Business & SPA to najlepszy dowód na to, że te dwie sprawy bez trudu można ze sobą zestawić. Wystarczy jedynie wybrać ku temu odpowiednie miejsce. 

W poszukiwaniu idealnej przestrzeni na zorganizowanie kolejnej konferencji czy szkolenia warto rozejrzeć się za miejscem, które da nam mnóstwo możliwości. Nieopodal Warszawy, wśród lasów sosnowych, blisko natury znajduje się kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – także przedsiębiorcy przygotowujący się do kolejnych spotkań ze swoimi pracownikami lub kontrahentami.

z-lotu-ptaka

W poszukiwaniu idealnej sali

Hotel Afrodyta**** Business & SPA, dzięki siedmiu salom konferencyjnym jest w stanie zorganizować spotkania dla 530 osób. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w potrzebny sprzęt multimedialny.

Smacznie i  zdrowo

Po konferencji czy szkoleniu przychodzi czas na to, aby sprawdzić, co serwuje Szef Kuchni. W Restauracji Hotelu Afrodyta nie brakuje prawdziwie polskich przysmaków. Nie znajdziemy w niej sztucznych dodatków czy wspomagaczy smaku, a menu zmienia się zgodnie z porami roku. Poza daniami głównymi warto spróbować wypiekanego tam chleba i ciast, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienie.

lobby-w-czesci-wschodniej

Wieczorne odprężenie

Ci uczestnicy, którzy po całodziennej konferencji czy spotkaniach będą mieli ochotę na to, aby się nieco odprężyć z pewnością spodoba się Klub Utopia, który jest integralną częścią Hotelu Afrodyta. Tory do kręgli, bilard, piłkarzyki – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy również o integracji i zabawie w rytm muzyki przygotowanej przez DJ’a.

A po pracy… relaks!

Dla tych, którzy woleliby z kolei wyciszenie i relaks w odosobnieniu spodoba się ogromne, mające 700 m2 SPA. Baseny, bicze wodne, jacuzzi, sauny, a do tego zabiegi, które odbywają się aż w 15 gabinetach.

img_0037

Łączenie przyjemności z obowiązkami wcale nie musi być trudne, a formę w jakiej otrzymamy wspomniany już wielokrotnie relaks zależy już tylko od nas.

Więcej na: http: www.afrodytaspa.pl

12185188_1101539063197439_2946712456917393807_o

 

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły