Rozstrzygnięcie konkursu Camarelo

Dziękujemy za wszystkie przesłane odpowiedzi na konkurs zorganizowany przez Grupę Medialną Lifestyle. Wybór był niezwykle trudny ponieważ Wasze odpowiedzi były niezwykle…. wzruszające.

Wózek marki Camarelo powędrował do Pana Jakuba, którego nadesłana odpowiedź poruszyła nasze serca najmocniej!
Zwycięzca już nagrodę otrzymał. Poniżej zwycięska odpowiedź oraz zdjęcia już złożonego wózka.  Trzymamy kciuki, żeby świat poznawany z perspektywy wózka Camarelo był piękny i pełen wrażeń!

Jakub, lat 23

Nowa rola życiowa dla mężczyzny, zwłaszcza takiego, który tatą zostaje po raz pierwszy to przede wszystkim oczekiwanie i ekscytacja na myśl o potomku, ale też….przerażenie. Najgorsze są myśli: czy dam radę pomóc żonie podczas porodu, czy będę tak zestresowany tym, że ona cierpi, że nie sprawdzę się… Oczekiwanie na przyjście dziecka to jedno, a  drugie to już faktyczna opieka.  Każdy tato chce dla swojego dziecka jak najlepiej i chce dać mu wszystko co najlepsze. Ja na nową drogę życia mojemu dziecku chcę podarować wózek, który pozwoli nam na długie kilometry pieszych wycieczek, kiedy będziemy mogli się poznawać i wspólnie planować najwspanialszą przygodę zwaną życiem!

wozek1 wozek2 wozek3 wozek4 wozek5 wozek6 wozek7 wozek8 wozek9

Anna Chodacka
Polecamy

Powiązane Artykuły