Robert Siudowski: Nie ma marzeń, ma cele

Z zamiłowania trener personalny. Aktywny zawodnik kulturystyki, w 2015 roku zajął V miejsce na Debiutach w Federacji WPF Ostrowia Mazowiecka. Trener Osobisty, sędzia federacji WPF POLAND. Swoją przygodę ze sportem zaczął wiele lat temu. Początkowo były to sporty drużynowe, z biegiem czasu odkrył kulturystykę, którą zachwycił się na tyle, że towarzyszy mu ona do dnia dzisiejszego.

Jako trener personalny oferuje treningi indywidualne, konsultacje online, plany dietetyczne i treningowe. Na pytanie co go najbardziej motywuje, odpowiada: „oczywiście EFEKTY. To, że dzięki swojemu uporowi możemy zmieniać nasze ciało, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia”.

Świetny mówca i motywator. Nie ma marzeń, ma CELE. Wychodzi z założenia, że marzenia są dla słabych. Cel sam w sobie jest już motywujący, ponieważ jest bardziej osiągalny. Uparty i czasami trudny. Perfekcjonista. Nie spoczywa na laurach i nie zadowalają go drobnostki. Chce więcej i może więcej. Jego sylwetka jest jego najlepszą reklamą. Uważa, że nie było łatwo ją osiągnąć, ale zdecydowanie było warto!

Więcej o Robercie dowiecie się na fanpage’u: https://www.facebook.com/pages/Trener-Osobisty-Robert-Siudowski/280470712154755?fref=ts

oprac. Agnieszka Słodyczka

Agnieszka Słodyczka
Polecamy

Powiązane Artykuły