ProFi Fitness na FIT Festivalu

ProFi Fitness School po raz pierwszy bierze udział w konwencji Fit Festival 27-28.02.2016r. w Gdańsku.

Program, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję, składa się z zajęć choreograficznych na podłodze oraz z użyciem stepu, wzmacniających oraz form body & mind. Lekcje poprowadzą dla Państwa nasi polscy prezenterzy oraz gość specjalny – Carlos Ramirez, który przyjedzie na konwencję prosto z Hiszpanii. Carlos przygotował specjalną choreografię z użyciem stepu i pokaże Państwu nowe oblicze tego pozornie zwykłego sprzętu w lekcji PFS VERTICAL STEP.

Niedzielny pokaz Carlosa Ramireza, czyli lekcja PFS AEROBIC&DANCE będzie pełen ekspresji, ruchu i rytmu z akcentem latino&jazz. Premierowe pokazy zaprezentuje również nasza polska kadra. Małgorzata Muzyka-Kopera, Jakub  Rajtar-Zembaty oraz Magdalena Węckowicz wystąpią jako trio w lekcjach PFS CORE TRAINING oraz PFS FLEXIBLE SPINE. Pokazy te skierowane są przede wszystkim do miłośników pracy z mięśniami głębokimi oraz kręgosłupem. Podczas konwencji nie zabraknie również polskiego akcentu na stepie. Sylvia Hereshtyn w teamie z Alicją Sieracką zaprezentują stepową ewolucję w lekcji PFS STEP EVOLUTION. Zakończenie konwencji w sali step&dance zaprezentuje Iwona Struzik wraz z Joanną Jachym w lekcji wzmacniającej PFS FUNCTIONAL BODY WORKOUT.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konwencji ProFi Fitness Festival, będzie to doskonała okazja do poznania naszych Prezenterów oraz zapoznania się z ofertą szkoleniową ProFi Fitness School.

profi-1

Marek Nowak

Autor

Marek Nowak

Polecamy

Powiązane Artykuły