Kobiety sukcesu kreują najlepsze wzorce w biznesie

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, X już edycja rankingu „100 Kobiet Biznesu” i plebiscytu czytelników na „Kobietę Biznesu 2020”. Magazyn internetowy Sukces jest Kobietą patronuje tej inicjatywie, a nasz portal z dumą prezentuje dokonania Kobiet Biznesu i zachęca do udziału w akcji, by prezentować najlepsze biznesowe praktyki.

„Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce, ich wpływ na gospodarkę, a także wytrwałość, odwagę i ambicję.
Dlatego w 2011 roku zainaugurował projekt, który ma promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu, łączyć je, a także inspirować do aktywności i realizowania swoich biznesowych celów i marzeń.

Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości.

Czy kobiety w biznesie nadal trzeba wspierać?

„Gdy organizowaliśmy debatę liderów bankowości, okazało się, że żaden duży bank detaliczny nie ma kobiety prezesa. Honoru broniła tylko prezes BGK. Gdy przygotowaliśmy cykl wywiadów z największymi inwestorami na rynku kapitałowym, okazało się, że na liście są sami faceci… Dlaczego tak jest, nie wiem, ale wiem, że warto to zmienić. Właśnie dlatego od 10 lat organizujemy ranking „100 Kobiet Biznesu”.” – mówi Grzegorz Nawacki, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”, przedstawiciel organizatora konkursu.

Tak prezentowały się w wywiadach Pulsu Biznesu Laureatki Plebiscytu w 2019 roku!

Właśnie trwa nabór to X, jubileuszowej edycji plebiscytu i rankingu „100 Kobiet Biznesu”

Do tegorocznej edycji rankingu mogą się zgłosić panie, które co najmniej od 2018 r. pełnią funkcję prezesów, członków zarządu, dyrektorów generalnych, wspólników, właścicielek i mają realny i największy wpływ na wyniki firmy. O miejscu zadecyduje kondycja finansowa zarządzanych przez nie przedsiębiorstw.

Do plebiscytu można nominować panie bez względu na pełnione przez nie funkcje, wielkość firmy czy obroty – tu nie liczą się kryteria finansowe, lecz osiągnięcia, oryginalność, innowacyjność.

Nowością w tym roku są kategorie plebiscytu – kandydatki można zgłaszać aż w 5:

Kobieta Biznesu 2020: DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Kobieta Biznesu 2020: EKOLOGIA

Kobieta Biznesu 2020: GLOBALNY SUKCES

Kobieta Biznesu 2020: SAMORZĄD

Kobieta Biznesu 2020: TRENDY I INNOWACJE

Ta sama kandydatka może zgłosić się i do rankingu i do plebiscytu.

Dokładne kryteria znajdą Państwo TUTAJ >>

Regulamin znajduje się TUTAJ >>

Zgłoszeń można dokonać TUTAJ >>

Udział w rankingu i plebiscycie jest bezpłatny.

Nabór trwa do 30 września.

Zachęcamy!

Informujemy również, iż Partnerem tegorocznego plebiscytu został tytuł Grupy Medialnej LIFESTYLE – SUKCES JEST KOBIETĄ!

– Jesteśmy różne, różnie definiujemy sukces, jedne z nas są właścicielkami ogromnych spółek akcyjnych i zarządzają setkami pracowników, inne dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, jeszcze inne spełniają się w działaniach charytatywnych, zupełnie nie zwracając uwagi na aspekt finansowy swojej pracy. Wszystkie możemy nazwać się kobietami sukcesu – mówi Aneta Zadroga, właścicielka Grupy Medialnej LIFESTYLE, redaktorka naczelna magazynu SUKCES JEST KOBIETĄ i twórczyni całego projektu o tej nazwie – Z ogromną przyjemnością włączamy się w działania promujące kobiety w biznesie, dlatego dołączyliśmy do grona patronów medialnych X, jubileuszowej edycji plebiscytu i rankingu „100 Kobiet Biznesu”.

 

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły