Kacper Duc: Nie uznaję kompromisów

Kacper Duc – absolwent Wychowania Fizycznego w Katowicach, czynny zawodnik sportów sylwetkowych, trener personalny, szkoleniowiec największej szkoły ProFi fitness school, entuzjasta sportu.

Od lat związany ze sportem, tegoroczny vicemistrz Debiutów w kat. Męska sylwetka +182 oraz V miejsce MP PZKiF +178cm. Na co dzień fitness manager, specjalista do spraw żywienia i suplementacji, a także trener II klasy koszykówki. Praca z ludźmi i przekazywanie wiedzy daje mu satysfakcje, każdą osobę traktuje indywidualnie, dobór środków oraz form dostosowuje do jej potrzeb i możliwości.

Dba o swoje zdrowie i ciało, stara się wdrażać to w życie innym, ceni sobie ciężką pracę, determinację i dążenie do celu. W ćwiczeniach nie uznaje kompromisu, każdy trening wykonywany jest na 100% możliwości. Stawia na profesjonalizm. Na co dzień pomaga ludziom znaleźć motywację i doradza w kwestiach poprawnej techniki i bezpieczeństwa w trakcie treningów. Jego pasją życia jest przede wszystkich ruch, ruch pod każdą postacią! Dlatego każdy wolny czas wypełnia uprawiając sporty.

Złota myśl Kacpra:
„Masz słabości?
Każdy je ma… ale też każdą wadę da się zamienić w zaletę, każdą słabość – wyimaginowaną lub nie – w swoją siłę. Nie myśl o tym czego nie masz, czego nie potrafisz, tylko pomyśl o tym, jak najlepiej wykorzystać to, co posiadasz”.

Więcej o Kacprze można znaleźć na: http://befit-fitness.pl/

oprac. Agnieszka Słodyczka

Agnieszka Słodyczka
Polecamy

Powiązane Artykuły