Izabela Sikora: Skupiam się na rozwoju!

Izabela Sikora – twórczyni i właścicielka marki SIKORA DIAMONDS. W swej działalności kieruje się najwyższymi standardami. Wierzy również w potęgę samorozwoju oraz w to, że równowaga i motywacja wewnętrzna służą w życiu zawodowym i prywatnym. Zapraszamy do wywiadu.

Jak pandemia wpłynęła na Pani firmę, klientów, zespół?

W momencie, kiedy wystąpiła pandemia, moja firma była zawieszona, mieszkałam za granicą i skupiałam się na życiu prywatnym. Chciałam się ustabilizować prywatnie, niestety się nie udało. Miałam długą dość przerwę od pracy, ale uważam że bardzo dobrze na mnie wpłynęła – po powrocie do Polski zaczęłam rozwijać się również w innej branży.

Jak poradziła sobie Pani z pierwszym szokiem i przetrwała czas ogólnopolskiej kwarantanny?

Pierwszy szok związany z epidemią minął. Musimy nauczyć się z nią teraz żyć. Przyszedł czas, aby zająć się również czymś innym w tym trudnym dla nas czasie, ponieważ w życiu bardzo ważna jest stabilizacja. Moja kwarantanna odbywała się za granicą, spędzałam ją jeszcze z byłym partnerem.

Jakie nowe pomysły, innowacje, rozwiązania, wprowadziła Pani w ostatnich miesiącach? W jaki sposób dbają Państwo obecnie o bezpieczeństwo?

Bezpieczeństwo to podstawa, ale ja nie panikuję. Oczywiście, zakładam maseczkę ochronną, kiedy jestem w miejscu publicznym dbam również o dezynfekcje rąk, ale i przedmiotów takich jak na przykład telefon. Dystans społeczny także staram się zachować, jednak niekiedy średnio to wychodzi. Nowe pomysły mam od niedawna i już je realizuję, na razie nie chcę zapeszać i nic więcej mówić na ten temat.

W mojej firmie jest wszystko w porządku – cały czas podążamy do przodu i zachowany jest spokój, który bardzo sobie cenię.

Jak utrzymuje Pani wewnętrzną równowagę w tym trudnym czasie?

Przede wszystkim nie tracę tej równowagi ani motywacji. Nie chcę pracować poniżej swoich możliwości i staram się nie myśleć o pandemii, bo ona zaburza mi dobrą energię. Brak równowagi między życiem zawodowym a osobistym generuje konflikty i powoduje, że ludzie zaczynają czuć się odrzuceni.

Jakie plany rozwoju ma Pani firma na najbliższe miesiące?

Ostatnio bardzo mocno wkręciłam się w planowanie i spisywanie celów, jednak nie lubię o tym opowiadać, bo z doświadczenia wiem, że lepiej opowiadać o tym, co już się wydarzyło.

Okres zdaje się być jeszcze lepszym od poprzedniego i naprawdę jestem wdzięczna za to, co mam, co udało mi się zdobyć i co jeszcze przede mną wspaniałego.

Na pewno chcę się skupić na samorozwoju i pochłaniać więcej wiedzy w mojej branży.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://sikoradiamonds.com

i https://www.instagram.com/sikora_diamonds_official/

Foto:

Materiały własne, w tym z uroczystości z Tatą

oraz By Kitana Photography

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły