„FEAR THE WALKING DEAD” – premiera już dziś!

6. sezon „Fear the Walking Dead” (premiera 12 października o 22:00) odkryje, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady.

FTWD_601_RG_AMC

Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu 5. sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” – nowy sezon pokaże, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób.

FTWD_602_RG_AMC

Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie.

FTWD_606_RG_AMC (4)

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Kirkman, Hurd, Nicotero i Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

FTWD_606_RG_AMC

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły