Pod naszym patronatem: Backstage z sesji AKADEMII MISTRZYŃ

Dominika Kolmaga – twórczyni i prezeska firmy TaxToday. W pracy stawia na wytrwałość, pomysłowość i otwartość. Pełna dobrych emocji i pozytywnej energii – kobieta, która udowadnia, że chęć rozwoju i pasja zawodowa pozwalają nie tylko cieszyć się sukcesami w biznesie, ale – połączone z uważnym przyjrzeniem się swojej codzienności – dają możliwość zachowania równowagi i przeżywania radości z tego, co tworzymy. Zawodowo i prywatnie.

Przedstawiamy Państwu backstage wyjątkowej sesji do projektu AKADEMIA MISTRZYŃ, którego Bohaterką jest Dominika. W ramach projektu Bohaterki dzielą się z Czytelniczkami i Czytelnikami swoim doświadczeniem, sposobami na skuteczną realizację celów zawodowych i balans między pracą a życiem prywatnym.

Zapytaliśmy Dominikę, jakie cechy, według niej, powinny charakteryzować kobietę biznesu. Oto, co odpowiedziała:

Przede wszystkim otwartość, wszelaką otwartość. Na nowe pomysły, na pivotowanie, na ludzi, na krytykę, na wiedzę. Biznes bardzo od nas wymaga, by nie zamykać się na zmiany, potrafić dostosować firmę do wciąż rozwijających się nowych technologii, poszukać innowacji, które zadowolą klientów.

Po drugie, kobieta biznesu powinna być wytrwała i się nie poddawać. Łatwo powiedzieć, dużo trudniej osiągnąć. Trzeba być zmotywowaną do osiągnięcia sukcesu, wierzyć w swoje możliwości i nie przestawać, kiedy pojawi się pierwszy niezadowolony klient, czy nieudana współpraca.

Po trzecie, ambicja. Wyznaczanie coraz wyższych celów, rozwój osobisty, inwestowanie w siebie, to wszystko jest niezbędne, by być inspirującą liderką w swojej branży.

Kolejną niezbędną cechą jest elastyczność, umiejętność dostosowania się do czasu, miejsca, potrzeb. Wielu moich przyjaciół powtarza, że nie nadaje się na bycie przedsiębiorcą, bo lubi w pracy powtarzalność, spokój. Domeną businesswoman powinno być aktywne reagowanie na zmieniające się czynniki własnego biznesu. Nie pamiętam, by zdarzył mi się dzień, w którym wszystko odbyło się według zaplanowanego harmonogramu… To się akceptuje albo poddaje się własny biznes na ciężką próbę przetrwania.

Sesja odbyła się w salonie Harley-Davidson LIBERATOR w Warszawie.

Producentka i kierowniczka planu: Aneta Zadroga/GM LIFESTYLE – dla SUKCES JEST KOBIETĄ

Foto backstage: Michał Wójcik

Foto sesja: Maciej Grochala

Make up, wizaż: Anna Owens

Realizacja wideo na planie: Franek Mazur

Redaktorska realizacja wywiadów wideo: Łukasz Frydel – redaktor naczelny magazynu DZIEŃ MĘŻCZYZNY

Stylizacja: Lucyna Sobieszek – LUCYSTYLE

Włosy: Christina i Michał  Salon MANIEWSKI

Asysta na planie: Dagmara Wójcik-Jędrzejewska, Przemysław Jędrzejewski

Redakcja SUKCES JEST KOBIETĄ składa szczególne podziękowania całemu zespołowi salonu Harley-Davidson LIBERATOR w Warszawie za fantastyczną współpracę na planie, a w szczególności Marcinowi RASTA Brewińskiemu – managerowi salonu oraz Janowi Kwilmanowi – właścicielowi salonu.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki Dominiki Kolmaga zapraszamy tutaj:

https://taxtoday.pl/

Materiał powstał w ramach projektu AKADEMIA MISTRZYŃ!

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły