Backstage sesji Bohaterek projektu #SukcesJestKobietą

Zapraszamy na backstage sesji, która odbyła się w krakowskim Hotelu Rubinstein w ramach inicjatywy #SukcesJestKobietą! To prolog do realizacji kampanii SUKCES W WIELKIM MIEŚCIE, która odbędzie się już we wrześniu w Nowym Jorku!

OTO SYLWETKI NASZYCH BOHATEREK:

ALEKSANDRA JANISZEWSKA

Prezes zarządu JFM Furniture

Współwłaścicielka rodzinnej firmy JFM Furniture. Pasjonatka eleganckich wnętrz i mebli. Prywatnie miłośniczka książek, jazdy konnej, motoryzacji oraz działalności charytatywnej. Od wielu lat wspiera lokalne organizacje prozwierzęce, takie jak schronisko dla koni Pegasus, gdzie jest „mamą chrzestną” trzech podopiecznych fundacji. Wyznaje zasadę pomocy tym, którzy nie są w stanie zadbać sami o siebie.

EWA SZYMAŃSKA

Ewa Szymańska – właścicielka firmy ETNA Company (www.etnacompany.pl), wrażliwa dusza twardo stąpająca po ziemi. Pasjonatka podróży i motoryzacji, mama trójki dzieci. Posiada mocne fundamenty i wiarę w ludzi, dlatego każdą ewentualną porażkę potrafi obrócić w sukces. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Mediów i Show Businessu w Warszawie. Rodzina jest dla niej najważniejsza a praca stanowi ogromną pasję. Szanuje swoich klientów, bo ma świadomość, że to oni płacą jej rachunki.

Uwielbia wyzwania, jest konkretna i odważna. Zawsze daje z siebie wszystko i podchodzi do każdego zadania metodycznie z nastawieniem na sukces. Na co dzień ogromnym wsparciem jest dla niej Partner Jacek, z którym łączy pasję do podróżowania. Wspaniały ojciec i cudowny mężczyzna, na którym zawsze może polegać, zarówno prywatnie jak i zawodowo.

NATALIA SZYMAŃSKA

Natalia to osoba pełna energii i pasji. Absolwentka technikum o profilu turystycznym, obecnie studentka na pierwszym roku kosmetologii. Zdeterminowana i zaangażowana w rozwój osobisty i zawodowy. Przebojowa dusza towarzystwa. Ceni szczerość i lojalność, co sprawia, że jest osobą, na której zawsze można polegać.

Uzdolniona artystycznie, pięknie maluje i tworzy obrazy, ma przy tym mocny charakter i pazur. Dąży do celu, poszukując wciąż nowych wyzwań.

Sesję zrealizowana została w Hotelu Rubinstein w Krakowie.

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły