Pałac Mortęgi Hotel & SPA – Przyjaźni Dzieciom!

Miło nam poinformować, że obiekt naszego wieloletniego Partnera projektów w ramach inicjatyw „Sukces jest kobietą”, Pałac Mortęgi Hotel & SPA uzyskał certyfikat miejsca przyjaznego dzieciom.

Dla dzieci przybywających z rodzicami w gościnne progi mortęskiego Pałacu czekają rozliczne atrakcje takie jak: smakołyki z mortęskiej kuchni, przygotowane specjalnie dla nich, konie, alpaki i inne zwierzaki czy zabawy z animatorami a także basen z brodzikiem, zabiegi SPA i wiele, wiele innych.

– Potrawy przyrządzane z lokalnych produktów, sala zabaw dla dzieci, oczywiście pod opieką animatora; mini zoo, a w nim chociażby alpaki, rezerwat z danielami, przejażdżki bryczką albo na koniach, basen, strefa wellness, kulig, ognisko albo sanki. W dodatku tych ostatnich nie trzeba ze sobą przywozić, bo mamy je do dyspozycji naszych gości. Do tego jeszcze cisza, piękne widoki i historia – wylicza atrakcje dla najmłodszych Agata Szymańska z Pałacu Mortęgi Hotel&SPA na Warmii. – To wszystko, wbrew pozorom, jest u nas na wyciągnięcie ręki.

Odrestaurowany Pałac Mortęgi jest na uboczu, ale to prawdziwa perła Warmii, nie tylko architektoniczna. Kto lubi ciszę, kto chce czuć się gościem, a nie klientem i jednym z wielu turystów, wybierze takie miejsce na feryjny wypoczynek. Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku czy park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Mali amatorzy jazdy konnej znajdą tu doskonale przygotowane konie, padoki i krytą ujeżdżalnię, gdzie można zarówno stawiać pierwsze jeździeckie kroki lub szlifować zdobyte już umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Mniejsze dzieci będą z pewnością zachwycone słynnym już w okolicy mini zoo, gdzie mieszkają egzotyczne zwierzęta. W Domu Magdalenki na najmłodszych gości czekają zabawy i zajęcia z animatorkami.

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły