Łukasz Trąbski: Train with Brain!

Absolwent Krakowskiego AWF-u, trener personalny, instruktor kulturystyki, pływania, doradca do spraw żywienia oraz Lifestyle Coach. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu psychologii oraz żywienia i suplementacji. Współzałożyciel Train With Brain.

Pasjonat zdrowego trybu życia. Pragnie zarazić swoją pasją jak największą liczbę osób i dzielić się swoją wiedzą. Współpracuje z ludźmi o różnych potrzebach, zarówno z biznesmenami, kobietami w ciąży, jak i nastolatkami z wadą postawy. Doradza w kwestii diety i suplementacji, prowadzi treningi ukierunkowane na osiągnięcie konkretnego, wcześniej ustalonego celu. Wolne chwile poświęca na samorozwój, z zakresu psychologii, coachingu, sprzedaży i sposobu osiągania wyznaczonych celów – wszystko po to, aby prezentować jak najwyższą jakość swoich usług. Od 2014 roku organizator seminariów szkoleniowych na temat treningu, żywienia oraz psychologii rozwoju osobistego, umiejętności miękkich, komunikacji oraz motywacji.

W swoim życiu kieruje się mottem Tom’a Landry’ego: „Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”.

Więcej o Łukaszu tutaj: https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyLukaszTrabski

oprac. Agnieszka Słodyczka

Agnieszka Słodyczka
Polecamy

Powiązane Artykuły