Kamil Kula: Tłumacz lubiący romanse

Zdolny aktor teatralny i filmowy staje przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem Kamil Kula wcieli się w rolę imigranta. Jego bohater, Andrei, zdecyduje się na trudny romans z piękną i bogatą Anną

Pojawił się na świecie zaledwie 27 lat temu, a już zawojował serca widzów i krytyków filmowych. Mimo młodego wieku znany jest szerokiej publiczności. Popularność przyniosła mu m.in. rola Igora w serialu „Hotel 52”. Telewidzowie podziwiali go również w serialach „Lekarze”, „Ojciec Mateusz” „To nie koniec świata”, „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki” czy „Singielka”.

Tlumacz_film_Kamil Kula_15

To całkiem niezły wynik jak na kogoś, kto dopiero w 2012 r.  zakończył edukację w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Właściwie zaraz potem, w 2013 r. pojawił się film „Oszukane”, który był kinowym debiutem młodego aktora.

Tlumacz_film_Claudia Gerini i Marcello Mazzarella_14

Nie są to jego jedyne osiągnięcia. W tym samym roku trafił on bowiem do Teatru Komedia, gdzie zadebiutował w spektaklu „Klatka wariatek”. Później dołączył też do zespołu Teatru Kwadrat. Wystąpił tam w przedstawieniach „Ciotka Karola 3.0”, „Przez park na bosaka”, „Okno na parlament” i „Godzinka spokoju”.

Tlumacz_film_Claudia Gerini_12

Jak poradził sobie jednak z kolejnym wyzwaniem zawodowym? Dowiemy się tego już 26 sierpnia, wtedy ma się odbyć premiera dramatu psychologicznego „Tłumacz”, w którym gra on główną rolę. Tym razem wciela się w postać młodego imigranta. Andrei wdaje się w romans z piękną i starszą od siebie Anną. Dzieli ich właściwie wszystko, łączy jednak namiętność i to ona zwycięża. W tej opowieści, obok wspomnianego aktora pojawi się również Claudia Gerini, Silvia Delfino, Piotr Rogucki czy Anna Safroncik.

Ela Makos

Autor

Ela Makos

Polecamy

Powiązane Artykuły