Targi męskich gadżetów

Szybkie samochody, eleganckie zegarki, czy perfekcyjnie skrojone garnitury to tylko niektóre z propozycji, które zaprezentowane zostaną podczas pierwszych w Polsce Targów męskich gadżetów.

W dniach 14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego w Warszawie zamienią się w kwintesencję męskiego świata.

Podczas targów swoje propozycje przedstawią producenci i dystrybutorzy wyselekcjonowanych produktów w 5 kategoriach: motoryzacja, sport i zdrowie, nowe technologie, gadżety i akcesoria oraz moda.

To miejsce, gdzie każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie, gdzie liczy się wyrafinowany gust, prestiż i unikalna oferta.

Podczas targów goście będą mieli możliwość przetestowania oraz zakupienia interesujących ich nowości.

Wśród prezentowanych marek znajdą się między innymi: interaktywne kamery Fly360°, Cafardini ponadczasowa klasyka w ubraniu skrojonym na miarę, prawdziwie dżentelmeńskie buty Loake, Technogym producent nowoczesnych urządzeń fitness, Bang&Olufsen – piękno i innowacja urządzeń audio-video, krawaty i dodatki w nietypowych połączeniach od Ebo Design, Premium Motors Centrum Samochodów BMW.

Podczas targów odbywać się będą konkursy z nagrodami, które ufundowali m.in. Omega, Husqvarna, Liberator Harley Davidson, Stetson, Asus, Wenger, Desabor.

Przestrzeń targowa podzielona zostanie na kilka części tematycznych.

Niewątpliwą atrakcją targów będzie  specjalnie stworzona niezwykła STREFA AGENTA, , gdzie zaprezentują się wystawcy nieodłącznie kojarzeni z wizerunkiem brytyjskiego agenta – Aston Martin, Omega, Sony. Każdy z panów będzie miał niepowtarzalną okazję, aby poczuć się jak słynny agent, testując najnowsze gadżety, które pojawią się w filmie.

Targi męskich gadżetów to także unikalna szansa dla kobiet, aby sprawić swojemu mężczyźnie wymarzony prezent na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Patronami medialnymi targów są między innymi: RMF Classic ,Playboy, Esquire, Malemen, Gazeta Wyborcza, WP, Wawalove, Stroer.

Targi męskich gadżetów
14-15 listopada 2015 r., godz. 12:00-19:00
Arkady Kubickiego, Zamek Królewski. Warszawa

Więcej informacji na www.targimeskichgadzetow.pl

Marek Nowak

Autor

Marek Nowak

Polecamy

Powiązane Artykuły