Spotkanie na szczycie nowoczesnych technologii w Klifie

Mamy ogromną przyjemność zawiadomić Państwa, że Dom Mody Klif, mieszczący się przy ul. Okopowej w Warszawie zaprasza serdecznie w dniu 22 listopada 2023 r. o godz. 18:00 na kolejne spotkanie w ramach „K2 – Spotkanie na szczycie”. Jutrzejsze spotkanie będzie poświęcone nowoczesnym technologiom.

Świat nigdy nie stał w miejscu, ale obecnie jesteśmy świadkami bezprecedensowego rozwoju technologicznego. Żyjemy w „erze technologii”, w której kolejne przełomy i granice pokonywane są każdego dnia. Nigdy wcześniej w historii naszej cywilizacji w tak krótkim czasie nie doświadczaliśmy tylu przełomów wpływających na każdy aspekt naszego życia.

Każdego dnia uświadamiamy sobie, że już stanowimy społeczeństwo 2.0. Nie wyobrażamy sobie naszego funkcjonowania bez wynalazków, gadżetów czy technologii, o których jeszcze kilkanaście lat temu myśleli wyłącznie techno maniacy. Postęp technologiczny dokonuje się każdego dnia, a jego rezultaty i kierunki rozwoju, warto, aby poznał każdy. Już dawno zainteresowanie nowoczesnymi technologiami przestało być niszą. Jesteśmy otoczeni nimi codziennie i w każdej sferze naszego życia.

Spotkanie poprowadzi znany dziennikarz, prezenter i gospodarz programu „Galileo”, Paweł Orleański, zaś odpowiedzi na pytania czy AI to przyjaciel czy wróg i czy elektromobilność to przejściowa moda udzieli Norbert Cała, twórca serwisu i podcastu Techlove. W spotkaniu weźmie udział również Michał Kisiel, z LG Electronics Polska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów TUTAJ!

Źródło: materiał promocyjny Partnera

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły