#Niebieskim – dla wdów i sierot po policjantach

Znana autorka książek o trudach pracy w policji zaangażowała się na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. W akcji #NIEBIESKIM można wylicytować skarby nie tylko związane z policją – wszystko w szczytnym celu.

Autorka Katarzyna Puzyńska, uwielbiana przez czytelników za kryminalną serię o Lipowie oraz tytuły non-fiction „Policjanci. Ulica” i „Policjanci. Bez munduru”, zorganizowała akcję charytatywną #NIEBIESKIM na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Od końca lat osiemdziesiątych na służbie zginęło ponad 240 policjantów i to właśnie ich rodzinom pomaga fundacja.

Od 1 czerwca do 13 lipca na Charytatywni Allegro można licytować przedmioty, które przekazali nam aktorzy, pisarze, sportowcy i muzycy, a także komendy wojewódzkie Policji z całej Polski. Swoje fanty dołożyła oczywiście Kasia Puzyńska oraz jej czytelnicy. Papcio Chmiel, kultowy twórca przygód Tytusa, Romka i A’Tomka, stworzył specjalnie na ten cel logo akcji – Tytusa w mundurze policjanta (grafikę można oczywiście wylicytować).

Pracownicy policji znajdą dla siebie ciekawe naszywki, kabury czy inne przydatne rzeczy. Entuzjaści militariów czy kolekcjonerzy pamiątek z autorskimi autografami również mają na co polować!

Cały dochód z licytacji zostanie przekazany Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach podczas obchodów Święta Policji 27 lipca. Zachęcamy do wsparcia #NIEBIESKIM!

Michal Karas

Autor

Michal Karas

Polecamy

Powiązane Artykuły