Sukces jest Kobietą na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki w Warszawie odbyły się 2 wydarzenia edukacyjno-warsztatowe, podczas których uczestniczki mogły zyskać praktyczną wiedzę na temat kobiecego biznesu, otrzymać książki „Sukces jest Kobietą” oraz upominki od Partnerów Akademii Wiedzy i Sukcesu. Gościliśmy w Domotece oraz na uczelni Vistula.

Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja”, 4. edycja ogólnopolskiego projektu, która była przyczynkiem do realizacji Akademii Wiedzy i Sukcesu to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy.

– Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu.

– Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsze pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy i marki, jak:

Partnerem Głównym obecnej edycji Akademii w 2018 roku została Grupa Uczelni VISTULA.

Program kolejnej Akademii znajdziecie TUTAJ!

001 002 004 005 006 007 008 009 012 013 014 015 016 017 018 019 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Piotr Sztompke
Polecamy

Powiązane Artykuły